91

(59 replies, posted in Getuigen)

Heel kort, mijn visie/beeld: Bovenlaag: de spreekwoordelijke generaals (politiek). Middenlaag: de buffers (Bouhouche en consoorten). Onderlaag: executers.

92

(59 replies, posted in Getuigen)

Stel dat Bozidar nu zou omkomen, al is het maar een dom verkeersongeluk ... Zelfs dan zal dat gezien de actualiteit als 'verdacht' worden beschouwd en zal hoe dan ook een link worden gelegd naar dat voorval. De agent die hij aanwees (wiens foto hij uit line up haalde), komt dan weer in the picture.

Hoe dan ook, ... met die betrouwbare advocaat, weet ik niet wie wordt bedoeld, maar aangezien Vermassen aangeeft nog twee namen te kennen, kan ik me wel inbeelden dat via hem toetsen of er een P.V. in het dossier zit, een kleine moeite is.

93

(59 replies, posted in Getuigen)

Aubanel wrote:

Er is een zekere P.V., traditioneel rijkswachtparcours doorlopen, rijkswachter geweest bij de brigades van Berlare en Zottegem (omstreeks 1980 en waar, voor alle duidelijkheid, onderzoekers bepaalde onderzoeksdaden hebben gesteld)

P = voornaam? V = familienaam?

94

(1,252 replies, posted in Andere Personen)

Alle respect ook daarvoor.

Mijn secepsis is echter eerder gericht op het beeld dat ons wat wordt (jawel) opgedrongen, van een "zuipende sukkelaar" en daarbij ook indirect het suggereren, dat hij (Bonkoffsky) wel eens alles kon hebben verzonnen. Als het al zo zou zijn, dat als hij gedronken heeft, hij al eens rare zaken zegt, of puur onwaarheden, dan moet dat zijn broer toch ook al opgevallen zijn trouwens.

95

(275 replies, posted in Robotfoto's)

De foto van de reus werd vrijgegeven in oktober 1998 ... en staat aldus niet op deze affiche.

96

(1,252 replies, posted in Andere Personen)

Namen heb ik niet, helaas. En ik zal deze denk ik ook niet krijgen ... Wel heb ik een vermoeden. Dat vermoeden heb ik op basis van een foto, genomen vanop het terras van de broer van. Die foto zelf, vind ik dan weer terug via diens Facebookprofiel. Immers, als je in Google Maps dan dat adres ingeeft, en even rondom draait, dan lijkt dat wel te kloppen.

97

(471 replies, posted in Algemeen)

Bericht is van einde juli 2014.

Op donderdag 24 juli werd in de Schelde in Wetteren het lichaam aangetroffen van een man. Hij kon nog niet worden geïdentificeerd.
Het gaat om een man van ongeveer 60 jaar oud. Hij is normaal gebouwd en 1m67 lang. Hij heeft een nogal prominente grijze snor en hij heeft schoenmaat 40. Bij aantreffen droeg hij een beige polo en een grijsachtige sweater met een korte rits van het merk "Fruit of the Loom" en een zwarte jeansbroek. Aan de ringvinger van zijn linkerhand droeg hij een ring met het symbool van de vrijmetselarij. Wie deze man kent of andere nuttige informatie heeft die kan leiden tot de identificatie kan de politie verwittigen op het gratis nummer 0800 30300 of via opsporingen@politie.be.

In 1985 was deze persoon aldus halfweg de dertig.

Mij doet deze afbeelding meteen denken aan robotfoto 20, welke te boek staat als betrokken bij de overval op Dekaise te Waver. Tenzij ik info ontbreek, is over deze persoon geen nadere info met betrekking op zijn lichaamsbouw gekend?

98

(1,252 replies, posted in Andere Personen)

Gerben wrote:

Je schrijft: Ik herinner me gehoord te hebben. Waar heb je dat gehoord of gelezen? Graag een bron!

Gelezen ... » Nieuws

Echter heb ik nergens (lijkt me ook niet evident) om hoeveel geld het gaat. Concluderen dat hij dus arm was, of weinig liquide middelen had, (op basis van zijn levensstijl) lijkt me gewoon heel voorbarig. Zoals ik immers zei, wil ik zij die je op basis van hoe ze eruit zien/leven, maar wel ergens een paar ton hebben staan op een rekening, niet de kost geven.

vleermuisje1971 wrote:

Wim, allereerst stel ik u bijdrage zeer op prijs, dus een probleem zeker niet. Echter staan wij er wat anders in, dit mag en moet kunnen. Het merendeel van de informatie waar we mee te maken hebben komt van de (on)betrouwbare pers, daar zit het probleem. En voor overige zijn onze doelstellingen voor dit dossier hopelijk het zelfde. Afsluitende zeker geen probleem.

Net daarom ... Her en der in de pers (zowel de geschreven pers, als in actualiteitsprogramma's zoals Terzake en/of De Afspraak en consoorten), laat men m.i. geen kans onbenut om toch maar weer in de verf te zetten dat Bonkoffsky een alcoholprobleem had; en dat mensen met dat probleem wel vaker onzin uitkramen.

Wat ik nog niet gehoord heb in de pers, is zijn doodsoorzaak. Hoe zeker zijn we dat het een natuurlijke dood was? Ik heb er gewoon een onbehagen gevoel bij, dat men steeds weer stuurt op alcoholprobleem en zo indirect suggereert dat hij wel eens alles kan verzonnen hebben.

99

(1,252 replies, posted in Andere Personen)

LEO wrote:

Om nog even terug te komen op de buit van de overvallen of de verdeling ervan. Aangezien er bij Bonkoffsky geen sprake is van verdoken rijkdom sluit ik uit dat de daders de buit zouden verdeelt hebben of ervoor betaalt geweest zijn. Zou het kunnen dat er chantage werd gepleegd op de daders om de overvallen uit te voeren?

Hoe zeker kunnen we daar van zijn? Ik herinner me gehoord te hebben, dat na zijn dood zijn rekening werd leeggehaald. Door wie? Hoeveel stond daar precies op? Weet ook, dat het aantal mensen die je op het zicht vijf cent zou geven, maar enkele tonnen op een rekening hebben staan, niet op twee handen te tellen zijn.

Al moet ik zeggen, dat de piste chantage ook al bij me is opgekomen. Maar goed met wat dan? Als je al iemand in de tang hebt met 'iets', dat maakt dat hij tot zo een daden (als bij de bende van NIjvel) in staat is, uit vrees, dat dat andere zou uitkomen ... dan vraag ik mij af wat dat andere precies is.

vleermuisje1971 wrote:

Wim de opmerking van Python is voor jou genoeg om Bonkoffsky als ongeloofwaardig te beschouwen. Knap hoor.

Vleermuisje, dat is de tweede keer op zeer korte tijd dat jij heel vreemde conclusies trekt uit wat ik zeg. Hebben wij een probleem? In een vorige post haalde ik al aan, dat operatie 'beschadig Bonkoffsky' op volle toeren is aan het draaien. De uitspraak van Python sluit daar bij aan ... Misschien is het beter dat wij maar beter niet langer op elkaar reageren. Mijn voornaamste doel is bij te dragen om tot een opening te komen in dit dossier dat al te lang aansleept. Ik mag van jou hopen, dat dat ook zo is?

100

(158 replies, posted in Onderzoeksdaden)

Filip wrote:

Ze hebben publiekelijk verklaard dat ze meteen wisten dat het te maken had met Bende van Nijvel. Dus dit is op zijn minst obstructie van het onderzoek te noemen. Als meerderjarige moet je beter weten. Kapitalistische jongens daar...

En ze hebben eveneens gezegd dat ze pas de link legden na het zien van reportage ... Het stinkt. Het rammelt.