En Commissaris-Professor Bossi met zijn onderzoeksteam dan. Weten die dat dan niet?
You are not logged in. Please login or register.
Bende van Nijvel → Posts by Pontius
En Commissaris-Professor Bossi met zijn onderzoeksteam dan. Weten die dat dan niet?
Beste mensen; deze week is zeer belangrijk. De volledige bende ligt op tafel , namen adressen enz. ... Het ongelooflijke is dat dit ook het geval was lang geleden. Men zei toen op een dood spoor te zitten wat natuurlijk flauwekul was. De loods is de uitvalsbasis geweest waar al jullie namen van hierboven in voorkomen. De Staerke heeft maar een keer niet gelogen, dat was in '91 bij zijn verklaring.
Alles is geweten, als er nu niks van komt zal dit tot in de eeuwigheid gemanipuleerd worden, sommige loges zijn zo machtig en bezitten alles, ook justitie. Of zou er toch nog gerechtigheid bestaan? Ik hoop het voor ons allemaal.
En? Hoe zit het? Zijn de namen en de adressen nu al gekend?
Het is een vaststaand feit dat voormalig onderzoeksrechter Freddy Troch geen aanhoudingsbevel heeft uitgevaardigd lastens Martial Lekeu teneinde zijn uitlevering te bekomen.
Ik vrees ... ik vrees dat ze gelijk heeft;
"Op het einde van de bijeenkomst zei Michel dat een onafhankelijk onderzoek de enige manier was om het dossier nog recht te trekken (...)"
Beweert U nu dat onderzoeksrechter Martine Michel niet in staat is om een onafhankelijk onderzoek te voeren?
(...) ... maar da's giswerk, (...)
Met giswerk gaat men er niet komen. Het is beter te vertrekken van een vaststaand feit of een feit dat als vaststaand kan worden beschouwd.
Ik meen ergens te hebben gelezen dat er een parallel lopend onderzoek loopt aangaande de manipulatie van het onderzoek. Misschien bedoelt minister Geens dat onderzoek.
Ik heb het terug gevonden. Uit een interview met Nathalie Palsterman blijkt dat er reeds een onderzoek aangaande de manipulatie aan de gang is sedert 2011/2012. Ik citeer;
(...) Wat in die [anonieme] brief staat, blijkt te kloppen. Bijvoorbeeld over de manipulatie van het onderzoek in Dendermonde. Onderzoeksrechter Michel reageerde heel zenuwachtig op vragen daarover tijdens die laatste bijeenkomst in Charleroi [11 december 2017]. Ze zei dat daar recent een dossier over was geopend. Wat blijkt? Dat dossier over manipulatie dateert al van eind 2011 of begin 2012. Dat heeft ze nooit aan de nabestaanden verteld. We waren alweer stomverbaasd. Op het einde van de bijeenkomst zei Michel dat een onafhankelijk onderzoek de enige manier was om het dossier nog recht te trekken (...)
Bron: Knack | 20 december 2017
Vernaillen & de zaak François is voor mezelf een gebeurtenis waar heel wat spelers voor het eerst in beeld komen & waar zij kneepjes van het vak geleerd hebben.
Inderdaad! En ik denk daarbij in de eerste plaats aan Martial Lekeu.
Daar uitte hij zijn frustratie dat hij bij Capelle ging, maar daar te horen kreeg dat zij bevoegd was voor de “officële lijst van de daden van de Bende van Nijvel”, en dat het dossier Vernaillen daar niet bij hoorde, terwijl het voor hem er duidelijk een onderdeel van is.
Misschien dat Vernaillen zijn beweringen niet kon staven met sluitende bewijzen.
Helemaal akkoord! Zonder drugs & wapens, geen Bende van Nijvel ...
Kunnen er dan zonder de dossiers Mendez en Vernaillen dan geen drugs in het spel zijn?
Wat ik zeg is dat Koen Geens misschien doelt op een nieuw dossier.
Ik meen ergens te hebben gelezen dat er een parallel lopend onderzoek loopt aangaande de manipulatie van het onderzoek. Misschien bedoelt minister Geens dat onderzoek.
Bende van Nijvel → Posts by Pontius
Powered by PunBB, supported by Informer Technologies, Inc.