601

(32 replies, posted in Documentatie)

Inderdaad. En moet je nu eens kijken naar dit interessante FB-netwerkje (vnl. gebaseerd op (ex)-para's):

Daniel T. > Serge D.

En vertrekkende vanaf deze Serge D.
> Jean H. uit Boussu (> George Herbint?!)
> Guy L.

En nu via deze laatste Guy L.
> Daniel B.!
> André D. + André D. (2) > sudisten, incl. T.S. en Jean B.
> Raphael E uit Boussu > opnieuw Jean H. uit Boussu
> Marc J.
> Marcel Q.

Vanuit Marc J.
> Fabienne K. > zaak Van Hees?
> Emma M. > Kapllan Murat

En vanuit Marcel Q.
> Pierre P. > sudisten
> Jacky P. > Marc P. > Woods > zaak Van Hees!
> Sylvano P. > clan De Staerke
> Ghislaine Q. > Colette T. > Denise G. (> Jacqueline G. > Cocu!) en ... Jean-Marie Tinck!

602

(1,078 replies, posted in Andere Personen)

Elegant volk, zeg. En je komt al snel uit bij de pulci's, beckers, ...  

Trouwens, remember de info over Bende-verdachten en immobiliën in Spanje? In 1993 vluchtte Nitelet naar Spanje. Hij investeerde er in de Colina de Soleada. De Spaanse politie ontdekte in 1997 dat Nitelet, als hoofd van een zeskoppige bende van Belgische overvallers, er een luxechalet op nahield in Benjarafe bij Malaga. En... "Robert French" stelt dat vier resterende Bendeleden (waaronder Philippe De Staerke), via een Zuid-Amerikaanse advocaat en notaris, een bedrijfje hebben opgericht om zo verder ondergedoken, en met hulp van bepaalde "Belgische" immobiliakopstukken de "buit" te inverteren in "onroerende goederen en investeringen in de Spaanse riviera".

Welnu, Isabelle De Staerke woont in Alicante (maar hold your horses: slechts te verifiëren, het hoeft niets te betekenen).

603

(118 replies, posted in Onderzoeksdaden)

Met de onderzoekscel bedoel je? In dat geval, een datum om naar uit te kijken.

604

(1 replies, posted in Organisaties)

bernarddeboussu:

"Le stand de tir est le CSTD (Club Sportif de Tir Dourois), situé actuellement et ce, depuis une trentaine d'années, à la rue du Peuple, à Dour, dans les locaux désaffectés d'une ancienne brasserie et d'une coopérative située derrière le Hubo de Dour, non loin de la maison du peuple (rue Trichères). Ce club de tir compte environ 600 membres... Michel Cocu a fréquenté le stand à l'époque où il était policier à Boussu et jusqu'en 1982 environ, époque à laquelle ses ennuis l'ont écarté du sport comportant des armes à feu."

Bron » tueriesdubrabant.winnerbb.com

Als iemand weet door welk volk die club nog bezocht werd? Zou interessant zijn.

605

(58 replies, posted in Filière Boraine)

"Alain" - altijd goed op de hoogte - op het forum tueries:

"Dans les heures, jours a venir, 1 source fraîche me dit que nous allons a nouveau parler des borains ..."

606

(58 replies, posted in Filière Boraine)

Misschien is de "Michel L." genoemd in het rapport van Meurillon eigenlijk "Jean-Michel L." (afkomstig uit Dour, te zoeken in de sferen van "zeer rechts" en schietclub. Destijds verhoord door de onderzoekscel)?

607

(59 replies, posted in Filière Boraine)

Yep, dat is goed mogelijk.

608

(58 replies, posted in Filière Boraine)

"Een zekere G. uit Wasmes" » Facebook, broer van Denise G. (= vriendin van zus van Tinck).

Dus de broer van Denise en Manon G. (wie is deze broer dan?) zou volgens het rapport van Meurillon een lid zijn van de Bende, terwijl Denise G ook een vriendin is van de zus van Tinck en vermoedelijk tot dezelfde familie behoort als de ex-minnares van Cocu.

609

(1,078 replies, posted in Andere Personen)

Blijkt nu dat de verklaring niet in een zatte maar wel een nuchtere "mood" gedaan werd (zie forum tueries).

610

(59 replies, posted in Filière Boraine)

Ja, maar de borains hebben voortdurend tegenstrijdige verklaringen afgelegd. Ik zou het toch zomaar niet van de tafel schuiven. Zoiets vind je niet zomaar uit wanneer je aan een verhoor onderworpen wordt: waarom een "Brainois"? Desnoods zeg je "een onbekende" om er van af te geraken, waarom er dan nog een specifieke stad op plakken, dat is om verdere problemen vragen.