Ik heb ook altijd al gevonden dat Barbier erg veel op robotfoto 4 lijkt. Té veel. Met een stoute gedachte (in de context van de fameuse "alles is getrukeerd") en meer ter overweging dan uit overtuiging: zou dat niet de bedoeling kunnen geweest zijn?
You are not logged in. Please login or register.
Bende van Nijvel → Posts by dim
Ik heb ook altijd al gevonden dat Barbier erg veel op robotfoto 4 lijkt. Té veel. Met een stoute gedachte (in de context van de fameuse "alles is getrukeerd") en meer ter overweging dan uit overtuiging: zou dat niet de bedoeling kunnen geweest zijn?
Raf +10. Dit forum is geen zandbak. Minder woorddiarree en geldingsdrang zou ook goed zijn. Wat zuiniger en feitelijker. Dank.
Blijweert, dat was het! Zie Dossier Atlas en Przedborski.
Dat zegt me vaag nog iets, was deze zaak ook niet verbonden aan Van de Weghe?
Belangrijker zou zijn dat men communiceert naar de bevolking welke robotfoto's echte waarde hebben, als je de website van killersbrabant bekijkt, dan staan daar slechts 6 robotfoto's te bezien, en dat terwijl er veel meer werden naar buiten gebracht in het verleden. Alweer verwarring ten top, terwijl dat via een overduidelijke communicatie van De Valkeneer kan worden rechtgezet.
+100
en vooral over 2 raids die men had moeten uitvoeren op eenzelfde dag ingevolge onverwachte hindernis.
En wat als bv. het "droppen" van Finné om welke reden dan ook mislukte in Braine en men dan maar Overijse deed? Puur hypothetisch natuurlijk maar voor mij is de zaak voor Finné nog steeds te flagrant om louter toeval te zijn (bovenop de getuigenis over zijn reeds-dood-zijn en het vreemde positioneren van zijn wagen).
Kijk, moesten ze nu eens beginnen daar bij de Cel Waals Brabant met eindelijk duidelijk te communiceren over die robotfoto's, dat zou al een hele stap vooruit zijn, nu is het één groot speculeren en zit iedereen met de indruk dat er vanalles wordt achtergehouden.
Welke foto's zijn geldig en wat zijn de exacte bijhorende feiten? Welke zijn ongeldig en waarom?
Heb nu even geen tijd maar check z'n posts even op "tueries" onder de naam 'mverdeyen' geloof ik.
Was het wijlen Michel Verdeyen niet die ooit aanraadde (m.b.t. de Bende) om eens goed na te gaan wat de origines zijn van Diane? Zou het even moeten opzoeken... Maar het beöogde antwoord is duidelijk: Israël.
Libiërs? Dit raakt echt kant noch wal...
Bende van Nijvel → Posts by dim
Powered by PunBB, supported by Informer Technologies, Inc.