9,311

(12 replies, posted in Bewijsstukken)

Zou dit geen sticker kunnen zijn?

Ze vonden ook een bril zonder glazen, een doos jachtpatronen, een half begraven stuk schoenzool maat 44 van het exclusieve Belgische merk Ambiorix, een plastic tas van de gadgetwinkel Casine in Waterloo, en een sticker van een garage aan de overkant van de Shooting Club Jette.

Lees het hele verhaal hier » Forum

9,312

(1,078 replies, posted in Andere Personen)

Toeval: In de Jules Lahayestraat in Jette heeft Bouhouche nog gewoond (al weet ik niet van wanneer tot wanneer). Dat is op 1.5 kilometer van Honoré Longtinstraat. Bouhouche is nadien naar Zuid-Frankrijk verhuisd.

9,313

(77 replies, posted in 1982)

Daarvoor lijkt deze diefstal - na de diefstal in Elsene - mij te impulsief.

9,314

(1,078 replies, posted in Andere Personen)

Samenvatting uit De Morgen van vandaag:

Tinck woonde al 17 jaar in Jette. Hij is vrijgezel, zonder kinderen. Zijn beroep: zeeman (en dus niet marinier). "Dit kan gewoon niet. Hij zou zoiets nooit doen," zegt een ex-cafébazin. Jean-Marie was jaren haar stamgast.

"Ik zag hem enkele keren per maand en dan weer vele maanden niet. Waarom niet? Omdat hij vaak op zee zat, tiens. Jean-Marie palmde altijd een tafeltje in, meestal alleen. Jean-Marie dronk één of twee biertjes. Bij een grote uitzondering eens porto."

"Jean-Marie was een zeevaarder en droeg altijd een matrozenmutsje. Inderdaad: zo'n mutsje zoals die man op de robotfoto. En vroeger had hij ook een snorretje, tja."

En in De Standaard van vandaag staat dat hij in 1997 niet werd ondervraagd. De negatieve DNA-test en vingerafdrukken waren voldoende om hem niet langer als verdachte te zien.

9,315

(1,078 replies, posted in Andere Personen)

CleverTrevor wrote:

In Het Nieuwsblad staat dat robotfoto nr 17 is gebaseerd op getuigenverhoor onder hypnose. Het zou niet gaan om getuigen die zijn verhoord na de diefstal van de Austin Allegro, maar om getuigen van de diefstal van de Volkswagen Santana, een dag later.

Ik betwijfel dat er getuigen waren van de overval in Lembeek:

"God weet wat hen was overkomen als ze niet zo'n goede slapers waren geweest", zegt Liliane, hun schoondochter 25 jaar later. Alleen in de familie wordt er af en toe nog eens over die nacht verteld. "In het begin werd in Lembeek veel over die Santana gesproken. Nadien is het gesleten." Wanneer vader en moeder Brichau die ochtend van de 11e mei opstaan, merken ze dat de glazen deur van de showroom aan diggelen ligt. En dat de gloednieuwe donkerblauwe Volkswagen Santana is gestolen. Dieven zijn ermee weggereden.

9,316

(1,078 replies, posted in Andere Personen)

Boemerang wrote:

Heeft Coveliers dat soms laten weten dan, dat hij hier over Barbier spreekt...

Ik heb hem gevraagd wat zijn bron was van de stelling dat Tinck lid was van Westland New Post. Ik kreeg als antwoord terug dat hij het niet over Tinck maar Barbier had.

Volgens de Franse vriend sprak Tinck nog geregeld af met de andere leden van de Bende in cafés in Elsene en Etterbeek. Tinck zou tegen deze vriend ook gezegd hebben dat hij de chauffeur was van de Bende van Nijvel.

Over de overvallen heeft de man zodanig veel details verteld, dat de speurders maar moeilijk kunnen geloven dat hij er niet effectief meer van weet. Tenzij hij de voorbije jaren over het onderwerp heel veel gelezen zou hebben.

Tinck werd vorige week gearresteerd in zijn appartement in Jette.

9,317

(169 replies, posted in Bende De Staerke)

club_le-happy-few wrote:

the end: David zegt formeel dat hij Leon De Staerke in Aalst herkend heeft als één van de overvallers.

David heeft Philippe De Staerke herkend als één van de daders.

9,318

(1,078 replies, posted in Andere Personen)

We komen er wel: tussen december 1981 en januari 1982 zat hij twee maanden in de gevangenis.

9,319

(1,078 replies, posted in Andere Personen)

Nog wat verder gezocht:

Il a été condamné en 1981, incarcéré à la prison de Forest puis libéré, selon Sud Presse. Il a été condamné en 1983 et 1989 selon la Dernière Heure. "Il avait fait de la prison avant 83 et après 85", avait expliqué hier le procureur Christian De Valkeneer.

Als ik De Valkeneer (of de pers) mag geloven, zat hij in 1982 in de gevangenis.

9,320

(88 replies, posted in Mededelingen)

Wat een weekend, en morgen begint er een nieuwe week.

PS: die lage lijn is het "normale" aantal bezoekers per dag (dat ligt tussen 400 en 600).

http://i55.servimg.com/u/f55/11/22/12/24/statis10.jpg