Is daar al iets ivm het verdere onderzoek naar de piste Sliman naar boven gekomen? Ikzelf heb er nog niks over gehoord. Iemand?
You are not logged in. Please login or register.
Bende van Nijvel → Posts by Scaramouche
Is daar al iets ivm het verdere onderzoek naar de piste Sliman naar boven gekomen? Ikzelf heb er nog niks over gehoord. Iemand?
Heel straf! En wat weet u nog meer over Thérèse Bocquet ?
Weet er iemand waarom Thérèse Bocquet "Madame Snit en Naad" wordt genoemd?
Drommels Wie is "de meest invloedrijke SP'er" waarover u in uw post nr. 1 (en indirect ook in uw post nr. 2) het hebt?
En eentje van BIC had ook een bepaalde ‘affiniteit’ met Aalst.
Ik veronderstel dat u Thérèse Bocquet bedoelt.
Jean-Philkippe Elise?
Nu nog die andere Drommels.
Ja R.D. is - denk ik - Robert Dessoy. Drommels heeft die naam zelf al in één van zijn vorige posts geciteerd. Hij was dat blijkbaar vergeten?
Drommels: wie zijn dan de overgebleven initialen J-P. E., F.P.?
1246 posts over de mogelijke betrokkenheid van de Aalsterse ex Dianer Bonkoffsky. Terwijl een andere ex-Dianer een veel grotere rol speelde doorheen het onderzoek en destijds elke dag op het stadspark uitkeek te Aalst in z'n Diane jaren.
Wie was die andere ex-Dianer?
Van Grunderbeeck behoort niet tot het trio waar ik naar refereerde. Ik ga enkel wel de initialen plaatsen: J-P. E., F.P. en R.D.
Mogen we weten voor wie die initialen staan?
Bende van Nijvel → Posts by Scaramouche
Powered by PunBB, supported by Informer Technologies, Inc.