Re: Robert Beijer
Vetter wrote:Alleen omdat een oud omaatje dat zegt? Zij was er ook niet bij? Zoals ik al eerder zei, na één boek te hebben geschreven en twee boeken gelezen te hebben, denken ze specialist op het' Bende'- terrein te zijn.
Wat me bij al deze clowns opvalt, ze blaten allemaal elkaar na. Denk nog eens aan mijn stelling van de vorige keer:
Als je op dezelfde manier naar dezelfde informatie blijft kijken, krijg je steeds dezelfde antwoorden.'Wil je een nieuwe stelling? Ga eens uit van de betrokkenheid van rijkswachter Jean-Marie Lacroix bij de dood van zijn collega Marcel Morue. Lees de meer dan 100 pagina's over Nijvel op het forum na en zijn leugenachtige verklaring over de gebeurtenissen. Misschien gaat er dan een lichtje branden.
Wil je zeggen dat Lacroix op een of andere manier bij de bende betrokken is?
Daar en nergens anders is de naam van de Bende ontstaan. Maar voordat je hierop gaat reageren, kijk eerst eens 'objectief' naar de wat er gebeurd is rond Lacroix en Morue. En zijn reacties daarna. Voor mij staat vast, dat Morue zijn partner erin heeft geluisd en samen heeft gespannen met de daders. Ik ben nooit vergeten wat een mentor me vertelde over verbanden in een onderzoek: "Bereken de kansen, en dan nog eens, en opnieuw. En volg dan je intuïtie. Mijn intuïtie zegt, dat het verhaal van Lacroix stinkt."