#1 2007-08-10 17:32:47

Ben
Beheerder

Delhaize Aalst

Delhaize Aalst | Parking

http://i22.servimg.com/u/f22/11/22/12/24/delhai10.jpg

Dit is een foto van de parking van de Delhaize in Aalst, met zicht op ingang aan de achterkant van de Delhaize. Achter mij bevindt zich het Osbroekpark. Onder het Delhaize-logo is de ingang/uitgang.

Offline

 

#2 2007-08-11 13:08:20

Ben
Beheerder

Re: Delhaize Aalst

Rusthuis Erembodegem | uitgang Osbroekpark

http://i22.servimg.com/u/f22/11/22/12/24/rusthu11.jpg

Het rusthuis van Erembodegem op 2 kilomter van Aalst en ongeveer 1,5 kilometer van de Delhaize van Aalst. Volgens getuigen stond hier op de avond van de feiten een wagen met gedoofde lichten, een Mercedes. Het pad, waar ik op sta, loopt naar het Osbroekpark. Volg je dit pad, dan kom je aan de Docusberg, aan de achterkant van de Delhaize. Ontsnapte de vierde man langs dit pad?

Offline

 

#3 2007-08-11 13:20:09

Ben
Beheerder

Re: Delhaize Aalst

Delhaize | Ingang parking

http://i22.servimg.com/u/f22/11/22/12/24/ingang10.jpg

Een foto van de enigste ingang en uitgang voor wagens van de parking van de Delhaize. Een val, maar voor wie? Plaats één wagen voor de ingang en de Bende had te voet, via het Osbroekpark moeten vluchten. En zo kostbare tijd verloren.

Offline

 

#4 2007-08-11 13:34:32

Ben
Beheerder

Re: Delhaize Aalst

Ninoofsesteenweg | Rusthuis Erembodegem

http://i22.servimg.com/u/f22/11/22/12/24/ninoof10.jpg

Een afbeelding van de Ninoofsteenweg gefotografeerd in de richting van Ninove. Achter mij ligt Aalst, 2 kilometer verder. De weg naar links gaat naar het Osbroekpark en het rusthuis van Erembodegem (zie boven).

Offline

 

#5 2007-08-13 10:31:04

Ben
Beheerder

Re: Delhaize Aalst

Ninoofsesteenweg | Kruispunt Houten Hand

http://i22.servimg.com/u/f22/11/22/12/24/houten10.jpg

Het kruispunt ligt op 700 meter van de Delhaize. Hier splitst de weg in de N405 - de Ninoofsesteenweg - en de N45, in 1985 een gloednieuwe baan. De Bende reed rechtdoor, over de N405, om daarna naar - net na de brug over de autosnelweg - rechts te draaien en via de N45 verder te rijden.
Dit was ook het kruispunt waar de politiewagen die de Golf achtervolgde, de achtervolging opgaf.

Offline

 

#6 2007-08-13 13:40:33

Ben
Beheerder

Re: Delhaize Aalst

Ninoofsesteenweg | Ingang parking Delhaize

http://i22.servimg.com/u/f22/11/22/12/24/rotond10.jpg

Een foto genomen vanop de Ninoofsesteenweg in de richting van de Haring, de rotonde nabij de Delhaize van Aalst. Net voor het grote blauwe verkeersbord - tegenover het grijze gebouw/restaurant -  ligt de ingang van de parking.

Offline

 

#7 2007-08-16 18:21:03

Ben
Beheerder

Re: Delhaize Aalst

Delhaize | Parking

http://i22.servimg.com/u/f22/11/22/12/24/delhai11.jpg

De parking van de Delhaize gezien vanaf het pad naar het Osbroekpark. Langs dit pad is mogelijk de vierde man gevlucht naar het rusthuis van Erembodegem waar een wagen klaarstond. Het pad is vrij stijl. Beneden aan de Docusberg kom je aan een splitsing. Volg je het pad naar links dan kom je aan de Blanckaertdreef en de atletiekpiste. Ga je naar rechts dan kom je na ongeveer 1,5 tot 2 kilometer aan het rusthuis van Erembodegem. Ga je rechtdoor dan ga je dieper het Osbroekpark in en als je het gebied niet kent is er een kans om te verdwalen.

Offline

 

#8 2007-08-17 15:51:36

Ben
Beheerder

Re: Delhaize Aalst

Delhaize | Ingang achterkant

http://i22.servimg.com/u/f22/11/22/12/24/delhai12.jpg

Een foto van de ingang van het Delhaize-warenhuis aan de achterkant.

Offline

 

#9 2007-08-30 23:08:31

Ben
Beheerder

Re: Delhaize Aalst

Osbroekpark | Docusberg

http://i16.servimg.com/u/f16/11/22/12/24/docusb10.jpg

Dit is een foto van het pad naar de parking van de Delhaize. Achter mij ligt de parking en voor mij het Osbroekpark. Beneden zie je het pad dat als je naar rechts gaat, uitkomt aan het rusthuis van Erembodegem (1,5 à 2 kilometer verder). Ga je naar links, dan passeer je na een paar honderd meter de tuinen van enkele huizen en kom je iets verder aan de Parklaan en de sportvelden aan de Frans Blanckaertdreef. Ga je rechtdoor dan loop je dieper in het Osbroekpark.
Het is ook hier, op de Docusberg, dat spelende kinderen enkele dagen voor de aanslag in Aalst geladen wapens vonden.

Offline

 

#10 2007-09-03 17:51:07

Renne
Lid

Re: Delhaize Aalst

Ja Ben wat je zegt is waar zet 1 voertuig dwars voor de ingang en ze moesten langs het Osbroeckpark vluchten,maar dan hadden er nog meer doden gevallen,dus op dat moment met alles wat men al wist van de Bende,dan denk ik toch dat je op dat moment niet de held gaat uithangen door u eigen auto in hun weg te zetten,ik denk dat erop dat moment vele mensen eerst niet wisten wat er aan de hand was en als ze het wisten maken dat ze weg konden vluchten of zich schuil houden.
En ik denk zelf dat er op het moment van de overval nog een wagen aan de andere ingang stond,één aan het osbroeckpark,en misschien zelf nog één aan de in en uitgang voor de wagens zodat men de weg niet zou kunnen versperren.
Ik denk dat er in Aalst mss wel 3 of 4 wagens zouden kunnen aanwezig zijn geweest,misschien verklaarde dit dat de bende hulp kreeg van andere bende's zoals De Staercke-clan,of zelf eventueel Haemers,of andere die we niet kennen...Want in de nacht voor Aalst was er zeker 6 of 7 man gezien in Aalst,dus ik denk dat ze toen alles hebben besproken wie wat moest doen.
Een vraagje:
Werkten ze in Aalst met Walky-Talky's?Zijn ze ermee gezien?

Offline

 

Bulletin Board voettekst

RSS Bende van Nijvel Forum Add to iGoogle
Powered by » www.bendevannijvel.com
© Copyright 2006–2010