Ben wrote:Ze moesten daar wel zijn. Ze werden opgeroepen vanwege een overval en zijn toen naar het warenhuis vertrokken. Dat is toch niet zo moeilijk om te begrijpen?
Het was al 3 dagen geleden dat ze niet meer waren toegewezen aan het toezicht op de winkel. Ze werden gebeld voor een diefstal, oké... Maar dat, dat konden de moordenaars niet raden. Vanuit de winkel konden de moordenaars de R4 van de gendarmerie zien, maar niet de politieauto.
Ben wrote:Ze hebben zich niet verstopt achter burgers. Er waren auto's en mensen op de Geraardbergsestraat in Aalst toen de daders van de parking kwamen.
U heeft gisteren om 17:28 geschreven:
"De belangrijkste reden waarom de rijkswacht niet geschoten heeft, is waarschijnlijk omdat er burgers aanwezig waren tussen de gangsters en de politie en rijkswacht."
Dus ze waren inderdaad achteraan. Hoe dan ook, niemand heeft ze gezien hun werk te doen. De politie heeft hun werk goed gedaan.
Ben wrote:De rijkswacht was niet afwezig.
Zij waren aanwezig, maar niet actief. Ze hebben niets gedaan, helemaal niets! Misschien op het toilet?
Ben wrote:Ze hebben nooit een gijzelaar meegenomen in hun wagen. De gijzelaar diende dus niet om hun vlucht te dekken, enkel in het warenhuis werd de gijzelaar "gebruikt" om ervoor te zorgen dat het geld snel verzameld kon worden en iedereen hun bevelen zou opvolgen.
Neem de tijd om me te lezen Ben, ik heb geschreven dat de moordenaars een gegijzelde namen om tot de auto te gaan. Niet dat ze de gegijzelde in de auto zetten. Dat hebben ze altijd gedaan, behalve in Aalst.
En toch is dit de enige keer dat de rijkswacht er is. Dat zijn de feiten.
Ben wrote:Ik heb het niet over de dag erna, ik heb het over na de feiten.
Het is hetzelfde, Ben, wanneer de moordenaars weg zijn, heeft het geen zin.
Ben wrote:Het was op voorhand vastgelegd dat ze een kwartier aan het warenhuis zouden blijven en een kwartier op patrouille zouden gaan in de omgeving van het warenhuis. Dus om 19u30 vertrokken ze, zoals op voorhand afgesproken, en tegen 19u45 zouden ze terug aan het warenhuis zijn om daar te blijven tot het sluitingsuur van 20u.
Ze hebben de schoten gehoord, het tegendeel is onmogelijk. Waarom zijn ze niet meteen omgedraaid? (Misschien waren ze nog op het toilet? LOL! )