Re: Jean-Paul Dauphin
Het werd ons niet toegestaan om de anonieme brief te publiceren (*) doch wij mochten er wel enkele zinnen uit citeren;
Veel blabla en show over een document dat al jaren gewoon publiek zichtbaar online staat » us.archive.org
You are not logged in. Please login or register.
Bende van Nijvel → Westland New Post → Jean-Paul Dauphin
Het werd ons niet toegestaan om de anonieme brief te publiceren (*) doch wij mochten er wel enkele zinnen uit citeren;
Veel blabla en show over een document dat al jaren gewoon publiek zichtbaar online staat » us.archive.org
Hoe groot was Jean-Paul Dauphin?
Naar het schijnt zo iets van 1m50 » Forum
Een beetje minder dan 2.05 meters.
Dauphin, heeft ooit een bekentenis gedaan dat hij de chauffeur van de Bende was. Dit zou opgenomen zijn met een telefoon. Is het nog duidelijk geworden dat die opname bestaat en wat is er later mee gedaan?
Dauphin was fysiek zwaar gehandicapt (kreupel, had geen rolstoel nodig maar verplaatste zich met krukken + scoliose en een paar keer per week een epilepsie-aanval) en mentaal ook niet bij de pinken, extreem beïnvloedbaar.
Hij zou verklaard hebben aan een onderzoeker dat hij chauffeur van 'de Bende' was geweest. Die onderzoeker nam eea op. Echter, hij werd voordien reeds onder beheer geplaatst en verbleef/verblijft in een RVT. Een magistraat heeft na advies van een wetsgeneesheer besloten dat hij niet toerekeningsvatbaar is en niet mag worden verhoord omdat zijn verklaringen alle kanten opgaan, ook kanten die manifest onverenigbaar zijn met zijn toenmalige fysieke toestand.
Je doet wat je wil uiteraard, maar voor mij is Dauphin een non-starter.
Heel die WNP-piste is een non starter. Ik heb er lang in geloofd totdat bleek dat er van al die getuigenissen over hun betrokkenheid niets klopte. Van de formele herkenning van Libert als de reus tot de bekentenis van Dauphin. Allemaal quatsch. Feit is wel dat Eddy Vos in een interview zei dat er heel wat aanwijzingen waren van hun betrokkenheid. 'Misschien wel teveel'. Volgens Paul Ponsaers in zijn boek 'Loden jaren' werden er na de overval op Dekaise al pogingen gedaan om het onderzoek naar extreem-rechts te leiden. Dan was er nog een aantal jaren geleden de fameuze belachelijke dvd die naar de pers gestuurd werd en die de betrokkenheid van Dauphin en co wou aantonen. Misschien is heel die piste weer een zet van Beijer om het onderzoek te saboteren. Zou me niet verbazen.
Het is inderdaad lastig om te zeggen of Jean-Paul Dauphin uberhaupt in staat was deel te nemen aan de misdrijven van de Bende. Maar het feit blijft wel dat veroordeelde moordernaars lid waren van de WNP, zoals Eric Lammers en Marcel Barbier. Dus om de WNP piste maar over boord te gooien gaat te ver.
Van wie kwam die DVD nu eigenlijk, waren dit ex-speurders?
Bende van Nijvel → Westland New Post → Jean-Paul Dauphin
Powered by PunBB, supported by Informer Technologies, Inc.