141

(475 replies, posted in Onderzoeksdaden)

Ben wrote:

Het is gisteren Chimay geworden. Heeft deugd gedaan.

Daar kan ik inkomen dat het deugd heeft gedaan aangezien wat er de laatste tijd op u is afgekomen.

Ben wrote:

Men heeft mij geen verkeerde informatie aangereikt. Maar het is niet aan mij om over die informatie te communiceren. Die informatie is mij in vertrouwen doorgegeven en ik behandel dat ook met vertrouwen. En - het zal je misschien verrassen - maar het is niet omdat jij iets niet weet, dat het daarom niet gebeurd is.

Mij nog iets verrassen? Absoluut niet. En al zeker niet dat nabestaanden bijna bij mij inwonen. De getuigenissen liegen er ook niet om wat ze op facebook en zelfs op het forum schreven over mezelf en het team Bossi. Tuurlijk wist ik ook niet dat het dossier zal afgesloten worden wat ik in april vorig jaar al aankondigde. Tuurlijk wist ik niet dat er geen daders gevonden werden. Tuurlijk wist ik niet dat er uitnodigingen onderweg waren naar slachtoffers en nabestaanden. Buiten de CWB worden nog heel wat andere zaken besproken in politieverenigingen, beste Ben. Eén zaak verlies je uit het oog. Dat ook nabestaanden toegang hebben tot het elektronisch digitaal dossier en dat enkele personen fungeren als hun vertrouwenspersoon.

Ben wrote:

Leer eens lezen, ik zeg dat ik niet weet wat ze gaan zeggen. Alleen de onderzoeksrechter weet dit. Ik weet dit niet, jij weet dit niet en de pers weet dit ook niet. Je kan erover speculeren en ja, de kans is vrij groot dat de onderzoeksrechter beslist heeft om het onderzoek te stoppen, maar nogmaals, wij weten dat niet zeker.

Ik heb goed gelezen. Het ging over de belangrijke onderzoeksdaden van december 2013 die jij verkondigde. In tegenstelling tot wat twee rechercheurs hebben verricht bij de CWB. Ik had gehoopt dat uw schrijven juist was. Dan had de brief en de beschikking tot mededeling uitgaande de onderzoeksrechter van 11 april 2024, nog niet bestaan.
Maar zoals gezegd, mij verrast niets meer. Men gaat op 18 juni e.k. verkondigen dat de daders gevonden zijn. Met het opzet hen nog de mogelijkheid te geven om te vluchten naar het donkere hol in Achterwindeke. Alle advocaten en pers hebben het verkeerd voor.

Ben wrote:

Ik beschuldig nergens iemand van leugens.

Wat blieft? Ik leg me nu languit op de sofa met een goede Scotts Whisky. Dit zou me te ver lijden. Je bent een goede boogschutter, Ben. Het is, onder andere, toch ook duidelijk dat die pijlen steeds op Fenix zijn gericht. Niet? Of is dat ook gelogen van mijnentwege? Of forumgebruikers jennen. Dat er forumgebruikers om één welbepaalde redenen weg blijven bleek de laatste tijd toch ook uit hun berichten. Hun redenen terecht en begrijpelijk maar wel spijtig. Misschien dat je eens een voorbeeld kan nemen aan forumgebruikers die achter uw scherm vriendschapsbanden hebben gesmeed. Los van de BVN, ook privé elkaar al hebben geholpen. Je was nog niet geboren bij de feiten van 9 november 1985, Ben. Hoe kan jij weten welke angsten wij toen hebben doorstaan bij te gaan winkelen in grootwarenhuisketens? Die angsten voltrokken zich door het feit dat er haast geen cliënteel meer was aan te treffen vanaf 17.00 uur in die warenhuisketens. Uw eigen visie en koppigheid een beetje terzijde leggen, Ben. Je bent niet de enige. Tantes magistraten hadden zich dat ook beter aangewend. Dan waren sommige topspeurders ook niet gaan lopen bij de CWB. Maar sorry, ik ben weer vergeten te liegen.

En nu mijn tweede poging om het hier met de mantel der liefde alsnog toe te dekken. Ik heb gezegd.

142

(475 replies, posted in Onderzoeksdaden)

Xenophon wrote:

Ik denk dat iedereen best even een Palmke drinkt en de zaak wat laat zakken.

Het kan best zijn (is zelfs waarschijnlijk) dat het doek zal vallen over heel de zaak.  Maar ik geloof ook Ben als hij zegt dat er eind vorig jaar nog interessante onderzoeksdaden geweest zijn in het dossier.  In elk geval:  ik geloof dat hij te goeder trouw is wanneer hij dat zegt.

Dan is het bijzonder triest dat men Ben verkeerde info heeft aangereikt. En voor het werk en zijn tijd in het forum daarover is geen betwisting mogelijk.

Zo is het beste Xeno, 100 % gelijk.

Thomas2 wrote:

1 Palmke dus voor u, Bossi   + n Trippel, Ctrix n Omer, Fenix n Gouden Carolus, Ben n Belle vue Geuze en voor mij Bolleke De Koninck + de rekening.

Even adem halen beste mensen en tot later n keertje.

Wil je mijn rijbewijs laten intrekken, Thomas? Na 18 juni dan. smile

Ik hoop echt ongelijk te hebben wat 18 juni e.k. betreft doch met redenen twijfel ik daar zeer sterk aan.

Voor het overige dek ik hier de discussie toe met de mantel der liefde.

143

(475 replies, posted in Onderzoeksdaden)

ctrix wrote:

Ik vertrouw de forumbeheerder niet meer,  sorry

Beter schrijven dat je Bossi niet meer vertrouwd of er is binnenkort niemand meer op het forum. Erg, erg. Wat baten kaars en bril als de uil niet zien wil.

144

(875 replies, posted in 1985)

Heb ik persoonlijk ook mogen ervaren, ctrix. Heb het onlangs nog geschreven en staat ook in de pers.

145

(475 replies, posted in Onderzoeksdaden)

fenix wrote:

Ik wil een tropisch eiland".

Laat me raden. Mmmmm....Ben is uw eerst uitgenodigde.:):)

146

(475 replies, posted in Onderzoeksdaden)

Insp. Witse wrote:

Hoi Fenix, ik lees elke dag het forum mee hoor smile
Actief posten heb ik achter mij gelaten, onze forumbeheerder heeft namelijk een uitgesproken mening als het niet in zijn kraampje past. Blijf zeker posten! smile

Blijf ook posten, Witse en bekijk het vanuit de plezierige kant. Dan denk je aan een houten karkollenkraampje / viskraampje. Die karkollen zijn ook gedraaid.

Fenix wrote:

Bossi toch, je hebt je een beetje ongelukkig uitgedrukt ivm de gele bottekes en een lingeriewinkel

In het dossier dan en niet in de lingeriewinkel.

Ben wrote:

We weten niet wat er gezegd gaat worden en wat er ook gezegd gaat worden, dat betekent niet dat hypothese A of hypothese B gelijk gaat hebben.

Altijd die tegenstrijdigheid van jou, Ben. Gezien de belangrijke onderzoeksdaden van december jl. die jij verkondigde, zullen ze meedelen dat de daders zijn gevonden. Daarvoor moeten de bijkomende diensten, het nationaal slachtoffercel, op 18 juni aanwezig zijn. In de media verkondigde men ook dat er een verkeerde brief is geweest.

Ondanks de tweede brief waarvan slachtoffers en nabestaanden nog niet op de hoogte waren.

In uw optiek zijn we leugenaars dat we vorig jaar al verkondigden dat het dossier ging afgesloten worden. Maar we zullen je tevreden stellen dat dit in het dossier ook is gelogen en zij die er beroepsmatig in werkten ook leugenaars zijn. Ik wist niet dat de Delta Cel dan zo uitgebreid was in Absurdistan. Ondanks blijkt dat die mensen ook niet gelogen hebben.

Zelfs advocaten verkondigden dat het de goede richting uitging. Nu verkondigen ze het tegenovergestelde. Doe maar. Ik maak mij er niet meer druk in maar onze waarheid komt wel in aantocht.

We zijn echt wel benieuwd naar die belangrijke onderzoeksdaden van december 2023 die jij verkondigde. En zeker met de aansluitende brief daarop uitgaande het Federaal Parket dd. van 02 januari 2024.

147

(875 replies, posted in 1985)

Xenophon wrote:

Het gaat hier toch over Kol. Guido Torrez, ex-SIE en aanwezig in het warenhuis in Overijse op het ogenblik van de overval? Over welk stuk gaat het exact want in het verslag van de 2e bendecommissie vind ik hem niet terug? Vanwaar komt dat verhoor in categorie 3 en wanneer was dat? De Salduz-procedure zoals we ze nu kennen is slechts in voege sedert 2008.

Verwar je niet met de commissie Dutroux? Torrez is indertijd in de luren gelegd door Nihoul, die zich voordeed als minister en hem een andere rijkswachteenheid laten bellen heeft met de opdracht hun onderzoek naar een crimineel te stoppen? Maar dat kwam allemaal veel later dan 'Nijvel'.

Staat ergens beschreven in die verslagen, Xeno. Ik verward mij zeker niet. Die verhoren categorie 3 zijn zeer recentelijk en hebben betrekking op de Delta leden. Torrez was ook niet zo spraakzaam en medewerkend als ik me niet vergis. Er gebeurde al zoveel in de zaak Bende van Nijvel.

En over intimidaties gesproken dat Fenix weergaf. Inderdaad, dat gebeurde ook op een nacht in Aalst door twee personen strak in het pak. Dat is gemeld aan de CWB in maart 2023 bij persoonlijk onderhoud en in aanwezigheid van de persoon die het heeft ondergaan.

148

(475 replies, posted in Onderzoeksdaden)

Youssou N'Dour wrote:

Verwijzing naar de raadkamer zou toch ook kunnen betekenen dat er wél een of meer concrete resultaten zijn geboekt? Wat bijvoorbeeld te denken van een of meer verdachten, die in het geval zij nog in leven waren geweest, strafrechtelijk hadden kunnen vervolgd?

1. De raadkamer is al een normale procedure bij een gerechtelijk onderzoek.

2. Met welk bewijs gaat u iemand in verdenking stellen? Verwijzen voor zedenschennis omdat ze tijdens hun vlucht een onderbreking hebben gemaakt om tegen een boom te wateren? Dan hoeft het al geen vaststelling in de vlucht te zijn aan de hand van nummerplaat en persoonsbeschrijving. Zelfs de gewone criminelen rijden met gestolen nummerplaten.

P.G. De Valkeneer is de aanzet geweest om alsnog te pogen de Nederlandstalige speurders Delta aan de schandpaal te nagelen. Indien men die nutteloze tijd aan onderzoeken en verhoren aan andere zaken aangewend hadden de burgerlijke partijen mogelijks geen betwisting moeten opwerpen omdat hun gevraagde bijkomende onderzoeksdaden werden afgewezen. Hadden ze grondig en met kennis hun dossiers geraadpleegd, dan hadden ze zich ervan bewust geweest dat de leden van de Delta Cel hun PV's ordentelijk hadden opgemaakt en de onderzoeksrechter ter plaatse met de Procureur was afgestapt. Want zelfs van de vordering van onderzoeksrechter Troch hadden ze geen weet. Maar wel stond Tante Leen met het schuim op de lippen omdat onderzoeksrechter Troch via de media 200% achter zijn vroegere rechercheurs stond en nog steeds staat. De rechercheurs van Delta kunnen zich niet openbaar verdedigen door hun blijvend van kracht zijnde beroepsgeheim. Of er komt een andere Johnny van het Federaal Parket tot in de Jordaan roepen. Uiteraard, niet om hun vergissing of hun fouten toe te geven. Ze zouden nog de Stad Echternach durven te vernoemen dat daar het dossier Ronquières lag. Naast een lingeriewinkel met geel bottekes te koop. (Ik kon de laatste zin niet laten, Fenix.) Want die waarheid staat ook vermeld. smile smile

149

(475 replies, posted in Onderzoeksdaden)

Wat zegt dit over het heden, inderdaad.

De woorden zinderen nog steeds na van Pinokio Koen Geens als minister van Justitie. "Binnen drie jaar komt er een proces in de BVN". Ik twijfel er sterk aan wie nog de verantwoordelijkheid zou willen nemen in een derde bendecommpissie. Verder ben ik ook geen voorstander om zulk dossier publiek te maken. De foto's zeggen al meer dan voldoende van de slachtoffers, de kinderen en de autopsies.

Met rechercheurs moet men samenwerken en niet een eigenzinnige macht laten gelden als magistraat. Dan werk je naar dit resultaat.

150

(817 replies, posted in 1982)

Marc heeft ook nog mee een kind opgevoed afkomstig van De Staerke. En voor het overige ga ik het hier beperken. De kleinkinderen hebben het al moeilijk genoeg. Een magistraat heeft ons toegegeven dat we de dader kennen. Alleen hebben we sterke vermoedens van de mededaders. Maar wederom stuitende ook hier op een ontbrekend PV in het dossier.

En ja, Fenix, Willy Acke in samenwerking met het Delta team. Zulke magistraten en teams zijn in de huidige generatie nog ver te zoeken. Strijdvaardigheid, recht en rechtlijnigheid worden zelden nog beloond.