Ja, maar daar bestaat software voor K&, dat is een kwestie van op een paar toetsen drukken.
You are not logged in. Please login or register.
Bende van Nijvel → Posts by dim
Ja, maar daar bestaat software voor K&, dat is een kwestie van op een paar toetsen drukken.
Bovendien, hoe lang kan zoiets duren? En tenzij het echt klungels zijn bij bio.be kan men zich toch niet vergissen in onzekerheid? Het komt er gewoon op aan kwaliteitsvol DNA te isoleren (wat blijkbaar het geval was gezien men tot een sequentie gekomen is). Na de DNA-sequentiebepaling krijg je met simpele software ineens het % homologie mee, dus waarop wacht men in hemelsnaam om dit te communiceren? Een e-mailtje duurt 5 minuten!
Misschien in een laatste poging nog Van Zwam in de cel Jumet opnemen? ![]()
Commandogroep rond Latinus, trainingen in karateclub BIKBA door Calmette. Marc Attana/Attala moet zijn Marc Menassa, inderdaad getrouwd met een Belgische (gravin d'Oultremont).
Zie ook » tueriesdubrabant.winnerbb.com
Als de kans lang niet onbestaande is dat dezelfde machtsstructuren achter beide zaken zitten, dan vind ik dat best wel een discussie waard. Als Armfelt inderdaad de persoon was die Latinus uit Chili haalde om WNP op te richten, dan is dat zelfs bijzonder waardevol.
Kent iemand überhaupt de naam van die kerel?
De piste van de "Nederlandse premiejager" is best wel een onderzoek waard.
Boeken van Degrelle: bedoel je 'boeken waarvan Degrelle auteur was' of bedoel je 'boeken uit het persoonlijk bezit van Degrelle en geleend door Mendez'?
Boeken waarvan Degrelle auteur was of over Degrelle.
Hoezo "dat was de oorlog"? Dat praat het goed? En het feit dat Degrelle honderden jongens naar het oostfront uitstuurde, een gewisse dood tegemoet? Geen criminele feiten zei u? Over Degrelle nog deze interessante punten:
Bij Serge de Thibault de Boesinghe werd correspondentie met Degrelle gevonden, wat vermoedens deed ontstaan dat Degrelle de opdrachtgever voor de kraak in de Hoogstraat was, ter financiering van de "internationale zwarte orde"
Een gevonden brief, blijkbaar van de hand van Michel Cocu (die een schriftexpertise weigerde), waarin verwezen werd naar een mysterieuze organisatie VDO die gefinancierd zou geweest zijn door Degrelle en waartoe Adriano Vittorio behoord zou hebben. VDO zou achter de overvallen in Genval, Ukkel, Halle, Nijvel en Anderlues gezeten hebben.
Er werden boeken van Degrelle gevonden bij Juan Mendez (na de moord).
Degrelle was weliswaar een extreem rechts figuur, toch lees ik nergens dat hij ook bij criminele activiteiten betrokken was of bij geweldsdelicten. Zo te lezen was het een heel erg ideologisch en zelfs gelovig figuur, van de oude stempel dus.
Pardon? Maak er ineens een gezellige bompa van!? Dat zullen de nabestaanden van het bloedbad in Courcelles bijzonder appreciëren.
Bende van Nijvel → Posts by dim
Powered by PunBB, supported by Informer Technologies, Inc.