491

(95 replies, posted in Onderzoeksdaden)

Welkom terug kenza.

492

(513 replies, posted in Onderzoeksdaden)

Kijk zulke opmerkingen (louisfrancois) zijn al dertig jaar het probleem, tegen elkaar opzetten en indekken. Als er één partij is die hier in wat in te zeggen hebben zijn het de slachtoffers en nabestaande. Respect aub.

493

(375 replies, posted in Hypotheses)

Goede vraag club, aanvullend nog het volgende heeft Murcielago die bewusten pv (of meerderen) nog gedeeld met Ben. En is er nog een samenkomst geweest met Kuros voor zijn overlijden?

494

(1,250 replies, posted in 1985)

Ik meen me te herinneren dat er wel een weegschaaltje is gevonden.

Zou het mogelijk zijn geweest dat er drie wagens actief waren en van verschillende plaatsen zijn opgestoomd richting Delhaize? Overval, back-up en commando wagen, in positie gekomen na het afspelen van een plaatje op de lokale zender.

495

(22 replies, posted in Bibliografie)

Sorry Ben, daarom "Misschien ten overvloeden". Echter vond een indrukwekkende korte uitzending die naargeestigheid uitstekend weergeeft. Ook deel ik Jans en jou mening over verjaring en waarheidsvinding.

496

(22 replies, posted in Bibliografie)

Misschien ten overvloeden: Jan Rosseel in foto studio de Jong » www.npo.nl