You are not logged in. Please login or register.
Active topics Unanswered topics
Contact
Heeft u een vraag of informatie over de Bende van Nijvel? Contacteer ons via »
info@bendevannijvel.com
Search options (Page 84 of 108)
Topics by Bossi User defined search
Posts found: 831 to 840 of 1,075
LEO wrote:luk paard wrote:Ohlapola! Hoogst interessant dus...als...als....als het waar is uiteraard!
Op verzoek van heel wat forumgebruikers zou het best zijn om ook te hier een en ander tipje van de sluier op te lichten. Ik bedoel: dat we hier met zijn allen wel heel erg nieuwsgierig zijn!!
Zodat ' zeno ' het in het belachelijke kan trekken !!
Niet aantrekken, LEO. Je merkt toch in het bericht dat die mens iets heeft overgehouden aan paardrijden?
Schrijft toch regelmatig..... OHLA.....POLA.....
www.youtube.com/watch?v=aKTGhm-4h5g
FreCR wrote:Deal, ik ben bereid dit te ontvangen en te bekijken. Stuur me maar een privébericht.
Heb blijkbaar niet de mogelijkheid om u een PB toe te zenden?
Info:
FreCR
Lid
Registered: 25-10-2017
Last post: Today 03:41
Posts: 290
Contact information
Email: Send forum email
Posts and topics
View all FreCR's posts
View all FreCR's topics
Current signature
Non semper ea sunt quae videntur
Ben wrote:Ik twijfel, dus ik zou graag een kopie ontvangen. Je kent het e-mailadres.
Ik vraag me al lang waarom u denkt dat u schrijven een effect heeft gehad op verplichte vertrek van De Valkeneer. Zie bv. dit bericht dat je op 9 april:
Herinner u mijn schrijven i.v.m. PG Christian De Valkeneer en het gevolg daarop.
Ik zou niet aarzelen u een kopie te bezorgen indien uw tussenkomsten zouden gericht zijn volgens de forumregels. De verschillende terechte opmerkingen uitgaande andere forumgebruikers ontgaan of negeert u blijkbaar. Om uw twijfel te ontnemen ben ik graag bereid u uit te nodigen tot een visueel gesprek. Zodat u van meerdere stukken inzage kan nemen.
FreCR wrote:Bossi, wat is het verband tussen bovenstaand (wat jij meemaakte) en mijn bemerkingen hier i.v.m. "hypothese Cobra"? Dat er in politiemiddens en magistratuur altijd wel contacten blijven en ook in vrije tijd zaken besproken of uitgewisseld worden, daar twijfel ik niet aan en heb ik ook nooit aan getwijfeld. Ik begrijp dus niet goed waarom deze post aan mij gericht is? (misschien ben ik mis begrepen)
Omdat Cobra zich meermaals uitdrukt over bedreigingen. Vandaar, FreCR.
FreCR,
In politiemiddens en magistratuur blijven er altijd wel contacten. Ook in vrije tijd worden er zaken besproken of gegevens uitgewisseld. Zoals binnen de VPV, IPA, Blue Knights...
Coconut, LEO, Cobra en gans mijn team zijn ervan op de hoogte dat ik een schrijven ontving uitgaande een onderzoeksrechter nav mijn schrijven en tussenkomst ivm PG De Valkeneer. Bedreiging? Toeval? Opdracht? Waarschuwing?
Ik ben eventueel bereid u een kopie hiervan te bezorgen indien u twijfelt, FreCR. Bleek een vergissing te zijn met de nodige telefonische verontschuldigingen na een verdere interventie van mijnentwege.
HIPA wrote:En de theorie van gewoon banditisme , komaan zeg ... Er zijn genoeg dossiers in Brussel waar de waarheid instaat , juist nog een Marianne capelle die ze durft opendoen en we zijn er
HIPA, indien u met mevrouw Capelle een persoonlijk onderhoud wenst te bekomen, kan u mij hiervoor altijd contacteren en ben ik persoonlijk bereid om u daarbij te vergezellen.
kenza wrote:Cobra alles wat ik weet of te weten kom gooi ik op het forum zoals heel veel mensen hier !
Jij kan dit mogelijks wel doen. Anderen hebben zich te houden om zich niet bloot te stellen aan de schending van het beroepsgeheim.
Cobra wrote:Bossi, heb je gemist. Hopelijk ben je terug de oude.. Maar het leven gaat verder.....
Bedankt voor de steun.
Zonder dank en steun wie steun moet toekomen. Ben er medisch goed door gekomen. Oorzakelijk verband? Stress en te veel hooi op de vork genomen de laatste drie jaren.
Hebt u ondertussen het nodige kunnen doen ivm het dossier Pinon?
P-51 wrote:Hoe zou je zelf zijn als je jaren aan een stuk gediscrediteerd wordt ... welke krachten/machten spelen er eigenlijk zonder dat wij daar ook maar enig beeld van kunnen vormen ? Ik weet het niet; kan alleen maar hopen dat speurders/onderzoekers toch maar de moed vinden om hun verhaal te (mogen/willen) doen.
De dankbaarheid van het Rijkswachtcommando. Rijkswachters die oog in oog stonden met een schutter...
www.youtube.com/watch?v=yoPRhDLhfuQ
[Ik begrijp uw reactie, Kenza, doch ik ben niet verantwoordelijk voor de berichten uitgaande Cobra. Het minimum aan bewijs of informatie dat mij zou toekomen en nuttig zou kunnen zijn voor het gerechtelijk onderzoek, zal door mij in eerste instantie overgemaakt worden aan de betreffende magistraat. Voor alle duidelijkheid, Cobra staat sinds enige tijd reeds los van mijn team.
In normale omstandigheden zijn zulke zaken binnen een maximum termijn van 5 jaar opgelost. Onder voorwaarde dat het vooronderzoek in juiste correcte omstandigheden verloopt zonder enige inmenging van derden.
Kenza, ik heb geen interesse in pers, boeken en kranten. Mijn info komt van elders.
Posts found: 831 to 840 of 1,075