Re: Ingram 9x19 mm
Ik zal even de definitieve lijst maken:
B2529 - Van Dekaise gestolen door de Bende van Nijvel op 30 september 1982. Dekaise denkt dat hij demperschroefdraad op dit wapen heeft getapt maar hij wist dit niet zeker.
B2530 - Dit wapen werd op 8 november 1982 door Alain Langenakers van de bende Fussen (zie o.a. Serge Fussen) gekocht bij Daniel Dekaise.
B2531 - Werd op 8 januari 1986 bij Bouhouche gevonden. Op 1 oktober 1987 werden bij Beijer verschillende onderdelen van dezelfde Ingram gevonden. Het wapen was op 29 december 1983 bij Dekaise gekocht.
B2532 - Door Raïda intertraders op 15-3-84 verkocht aan André Electeur (shooting club Jette). Het wapen is eigendom van de club. Het is niet uitgerust met demperschroefdraad.
B2533 - Eigendom van ene Larosse. Het wapen is niet uitgerust met demperschroefdraad. (PV 358, 1-2-88)
Tussen de diefstal bij Dekaise en de inbraak bij Juan Mendez, loopt Mendez ook te pronken met zijn Ingram. Welk type het exact is en waar hij dat wapen vandaan heeft gehaald, is niet duidelijk.
Sommige bronnen zeggen dat hij het gestolen heeft bij FN, maar dat zou straf zijn vermits FN dat wapen niet maakte.
Deze Ingram zou gestolen zijn bij Mendez. Hij heeft het echter niet opgegeven als gestolen. Dat kon hij niet doen, vermits hij het wapen zelf had gestolen.
We moeten ons de vraag durven stellen of de Ingram die Mendez had, de Ingram met nummer B2529 was.