Re: DNA-onderzoek
Heb jij enig idee waarom Chronos zo snel monddood gemaakt werd ? Er wordt op de site van "Les Tuéries" wel regelmatig aan gerefereerd maar iedereen houdt zich angstvallig wat op de achtergrond. Toch wel vreemd als je het aantal "verdachten" in acht neemt, die hier al bij paard en naam vernoemd werden.
In tegenstelling tot al die andere vernoemde 'verdachten' op de fora is de man in kwestie een nobele onbekende die (voor zover opgezocht) nooit is veroordeeld geweest voor enig crimineel feit. Zijn naam komt nergens in de online- noch archiefmedia voor. Het is dus perfect mogelijk dat deze man onschuldig is. Als dat het geval is dan is het ook volkomen normaal dat die man gevraagd heeft om de topic en de foto's te verwijderen. Hoe zou jijzelf reageren moest er morgen van jou een foto opduiken op dit forum, je naam vermeld wordt en er geschreven wordt dat jij de killer bent?
Het feit dat hij klacht heeft neergelegd wil niet zeggen dat hij effectief een bendelid is die absoluut wil voorkomen dat hij gevonden wordt, het kan evengoed om een onschuldige gaan. Voor zover ik weet heeft Chronos een verklaring afgelegd over zijn piste bij de CWB. Dat zal dus één van de pistes zijn die onderzocht wordt of ondertussen al is onderzocht geweest.