You are not logged in. Please login or register.
Bende van Nijvel → Hypotheses → Kester
Ook even ter info, dit is de geheime radar dat in de ballon gevestigd werd:

Dit is een foto van de oude militaire basis boven op de Kesterheide. Deze basis ligt er al van in 1983 verlaten bij en van op de steenweg Ninove-Halle kom je geen enkel huis tegen tot aan de oude militaire basis:

Zoals je op de foto hierboven kunt zien, is het een hoefijzer-vormig gebouw met de ingang vanuit het bos. Hier op een paar honderd meter verder is de Golf gti van de bende van Nijvel na de overval in Aalst voor het laatst gezien. Ook in de directe omgeving vond de race tussen de schepenzoon met zijn BMW en de Golf GTI van de bende van Nijvel plaats. De reden dat ze volgens mij niet op de BMW van de schepenzoon hebben geschoten, is omdat ze anders met 2 lijken zaten opgescheept en het eerste wat de politie Rijkswacht of BOB dan deed was de onmiddellijke omgeving uitkammen en dat konden ze missen.
Deze toren stond in 1985 op het terrein van de oude militaire basis. Van hieruit zag je van Aalst tot aan het hellend vlak van Ronquières (bois de la Houssiere):
Graf staf De Clerq:

Ik wist niet dat er ook nog een toren naast dat hoefijzervormig gebouw stond vroeger. Op de voorgrond zie je trouwens de bekende "ijzeren man", een geografisch meetpunt.
Weet iemand hoelang de witte zendmast er al staat?
Wel, wel, wel. Ben daar vorige maand langs gepasseerd zonder voldoende te beseffen hoe belangrijk deze plaats kan geweest zijn. Het is daar inderdaad enig mooi qua uitzicht.
Met een gepensioneerde militair op de achterbank die daar geboren en getogen is. Ik heb wel gevraagd wat het precies voorstelde maar hij deed alsof hij het niet goed wist. Vond zijn reactie toen al op het belachelijke af ongeloofwaardig maar nu vind ik het wel bijzonder vreemd.
Toch wel heel raar dat jij daar vorige maand nog passeerde met een gepensioneerde militair ...
Kenza, wil jij een kaart brengen de route die de bende heeft afgelegd vanaf Aalst tot Kester of zo mogelijk daarna. Interessante hypothese.
Is familie van mijn vrouw, die mens is al redelijk oud en wou nog eens een laatste keer terug naar zijn geboortestreek.
We hadden het hem al enkele jaren beloofd maar het kwam er nooit van. Soit, was er totaal niet goed op voorbereid want ik ben ook in Pepingen en Leerbeek geweest. Gemiste kans om het voor mezelf interessant te maken.
Toch wel heel raar dat jij daar vorige maand nog passeerde met een gepensioneerde militair ...
Bespeur ik daar enige 'hollandse' ironie. Zou de grote integratie dan al begonnen zijn?
De Golf die terug gevonden is van de overval in Overijse dat teruggevonden is in Gaasbeek. Dat is heel kort bij Kester, ik denk een paar kilometers » Forum
Bende van Nijvel → Hypotheses → Kester
Powered by PunBB, supported by Informer Technologies, Inc.