Re: Militairen

De piste militairen en meer specifiek mariniers is enkele jaren geleden ook gevolgd, cfr. Jean-Marie Tinck. Er is toen een heel brede groep (ex-)mariniers aangesproken om een DNA-profiel aan te leveren. Ik sprak rechtstreeks met iemand uit Gent die was opgeroepen om een profiel af te leveren. Zijn naam is hier ooit gecirculeerd, maar kan niet meer terugvinden.

12

Re: Militairen

(ex-)Mariniers of "des marins"? Want dat is wel een groot verschil. Mariniers zijn militaire en "marins" is het Franse woord voor zeelieden.

"Le monde est dangereux à vivre! Non pas tant à cause de ceux qui font le mal, mais à cause de ceux qui regardent et laissent faire." Volg ons via » Facebook | YouTube

Re: Militairen

Goede opmerking, Ben. Jean-Marie Tinck was in de eerste plaats een zeeman, zij het met een kort verleden bij de marine (?). Daarom vermoed ik dat de DNA-afname van de persoon die ik persoonlijk gesproken heb, eerder te maken had met de piste Libert of Van Cutsem dan rechtstreeks met Tinck zelf.

Mijn veronderstelling is dat hij tijdens zijn periode bij de marine samen gediend heeft met één van deze heren en op die manier in het vizier van de onderzoekers is gekomen. Zoals ik al zei, heb ik zijn naam ooit op dit forum zien passeren. Dat is ook de reden waarom ik hem er destijds rechtstreeks over heb aangesproken.