Dat moet je toch zelf even ontcijferen, Etienne1420.
You are not logged in. Please login or register.
Bende van Nijvel → Posts by P-51
Dat moet je toch zelf even ontcijferen, Etienne1420.
De speurders hopelijk wel ... Die zogenaamde "Nederlandse oud-militair" (?) heeft in dat kader ooit wel 3 namen vernoemd. Bouhouche, Farkas en Delperdange. Ik denk in een heeeeeel lange brief naar Martine Michel. Kun je hiermee verder, fenix;-)?
Jean-Pierre Adam geeft het eigenlijk zelf al enigszins aan in zijn boek (p. 13 - NL-versie) : tijdens zijn opleiding bij de RW heeft hij volgende principes geleerd (schrijven van verslag of PV) : duidelijkheid, precisie en beknoptheid. Vooral dat laatste zit me wat dwars want dat is ook de leidraad doorheen zijn boek. Maar goed, 't is en blijft een interessante piste, zij het voor een klein deel van het verhaal.
Vetter » tueriesdubrabant.1fr1.net
En dan komen we terug bij de posts van "Wolf" op Les Tuéries.
Morue heeft zijn partner erin geluisd ? Man toch, wat voor een mentor heb jij gehad ... vetter aan dommigheid geraak ik hier niet.
Fenix : zie "Beetgenomen" pagina 424, Hilde Geens citeert Walter De Bock: "Het verhaal van de bende van Nijvel moet helemaal herschreven worden". Ze snapte het toen niet, misschien nu wel.
Die andere Willy D.(Delpierre): dat was toch geen garagist of vergis ik mij?
Toch wel minstens één van de verdachten : Heinrich Toumaniantz.
Ik denk niet dat er maar één "killer" geweest is. The Killer? Neen dus ... wapens werden gewoon doorgegeven, teams werden anders samengesteld. De Bende an sich bestaat niet, meerdere bendes uit de "uithoeken" van de samenleving : dat wel. Rechtstreekse opdrachtgevers (B&B) : dat ook.
Bende van Nijvel → Posts by P-51
Powered by PunBB, supported by Informer Technologies, Inc.