Dit is toch een zeer merkwaardige nota. Iemand een idee wie deze Mijnheer X zou kunnen zijn?
You are not logged in. Please login or register.
Bende van Nijvel → Posts by dim
Dit is toch een zeer merkwaardige nota. Iemand een idee wie deze Mijnheer X zou kunnen zijn?
De Rycke - bijnaam Pépé - was actief binnen het PFN, het politieke verlengstuk van het Front de la Jeunesse en was goed bevriend met Francis Dossogne. De man die hem het laatst levend zag was Michel Nihoul. De Rycke pleegde zelfmoord nadat zijn Afrikaanse vriendin hem verlaten had.
Weet iemand hoe en waar Michel Nihoul De Rycke als laatste zag? Vanwaar komt deze info?
Kent iemand de evolutie van het chantagedossier De Pauw? Werd het dossier effectief gekocht door De Pauw? Van wie? Is er een spoor van?
Beste Swanson, erg interessant. Bedankt. Die Noel kan ik moeilijk plaatsen, wat is zijn voornaam en wanneer stierf hij? Hij lijkt zeer belangrijk maar ik heb zijn naam nog nooit horen vallen. Is hij gerelateerd aan Anne Noel? Was hij toevallig gehuwd met de zus van Salmon? En nog iets: wie zijn Litwak en Zwirn?
Ik kijk uit naar de restjes van de puzzel - wanneer kunnen we je boek lezen?
Bende van Nijvel → Posts by dim
Powered by PunBB, supported by Informer Technologies, Inc.