Dat verhaal van die vrouw is afkomstig uit dit artikel van een journalist van La Libre Belgique » Nieuws
Als je de getuigenis in detail bekijkt, dan merk je al snel dat er een aantal grote problemen zijn met dit verhaal. De daders zijn in Braine-l'Alleud vertrokken en zijn rechtstreeks naar het Delhaize-warenhuis van Overijse gereden. Er is in geen enkele andere bron sprake van het feit dat de daders eerst met hun auto voor het warenhuis hebben gestaan. Ze stonden er blijkbaar lang genoeg om een tweede keer opgemerkt te worden door de getuige wanneer hij er nadien terug passeert.
De persoon vond zijn verhaal blijkbaar zo interessant dat hij het wel tegen een journalist vertelt maar niet tegen de politie of rijkswacht. Die waren die avond nochtans massaal aanwezig aan het warenhuis.
(...) "Ik zag een stel voor een donkergroene Golf staan, zwaaiend naar de Delhaize-supermarkt."
De bende bestond uit drie personen. Waar waren de twee andere daders op dat moment?
Deze getuigenis is ook in tegenspraak met de getuige die aan de basis ligt van robotfoto nr. 23 (de oude):
(...) "De nieuwe getuige vertelde ons dat hij vlak voor die overval met zijn wagen achter een splinternieuwe groene VW-Golf had gereden”, zegt Bende-speurder Eddy Vos. “Een van de inzittenden, een man die niet gemaskerd was, deed zeer agressief teken dat onze getuige niet te dichtbij mocht komen. De getuige zag de auto stoppen aan de Delhaize van Overijse."
"Drie mensen stapten uit, trokken carnavalsmaskers over hun hoofd en gingen de Delhaize binnen. Onze getuige is verder gereden om een boodschap te doen. Toen hij een paar minuten later terugkeerde, kwamen de mannen terug buiten."
Bron » Nieuws
"Le monde est dangereux à vivre! Non pas tant à cause de ceux qui font le mal, mais à cause de ceux qui regardent et laissent faire." Volg ons via »
Facebook |
YouTube