1,081

(118 replies, posted in Politiek & Business)

Allez komaan, dat is wel een erg simplistische uitleg. Hoe verkrijg je een ruk naar rechts, want draai het of keer het zoals je wil, dat was de uiteindelijke bedoeling (en niet alleen in België trouwens).

Om te beginnen moet je links in een slecht daglicht proberen te stellen. Hoe doe je zoiets?  Je zou bijvoorbeeld links kunnen infiltreren en ze aanmoedigen in de verkeerde richting te evolueren (is trouwens gebeurd). Maar veel efficiënter en gemakkelijker is het om zelf een linkse cel te creëren die  je zelf in de hand hebt (100% controle). En voor dit laatste zijn er heel veel aanwijzingen. De infiltratie in rechts is ook bewezen dacht ik.

En vul zelf maar aan, aan welke kant stond het grote kapitaal (vergeet niet dat geld macht is) denk je ? Of aan welke kant stonden de Amerikanen? Links of rechts? En het leger?

Kan het nog anders uitleggen. Anti-NAVO (raketten) moest pro-NAVO worden.

Zelfs Poutin weet de tegenstellingen in ons land uit te spelen » www.demorgen.be

Waarom zouden bijvoorbeeld de Amerikanen die in de jaren 80 niet uitgespeeld hebben?

Geef me honderd dagen om het beter uit te leggen (smiley) maar door tijdsgebrek heb ik maar een paar minuten. Sorry daarvoor.

1,082

(118 replies, posted in Politiek & Business)

Ik wacht nog altijd op die context van Leon Roufosse, kreeg nog geen antwoord. De uitspraak ivm de slachtoffers zou Gol de eerste keer gedaan  hebben in het Leuvense waar hij te gast was op een bal. Meer herinner ik mij niet meer.

1,083

(77 replies, posted in Bende Bouhouche-Beijer)

Op het forum staan een aantal zaken over ARI die niet kloppen en andere die nog verder onderzocht kunnen worden. Het betreft oprichtingsdatum, hoofdactiviteiten en lijst van medewerkers en waar die nog terug te vinden zijn.

Bij mijn weten was ARI onder een andere naam een bestaand detectivebureau, correct me if ... Bouhouche en Beijer zouden dan volgende aciviteiten aangegeven hebben als hoofdactiviteit:

Merovinger wrote:

De exacte oprichtingsdatum van ARI is 21 april 1983. De hoofdzetel was gevestigd in de Opperstraat 5 te Elsene. Het bedrijf werd op 27 juli 2013 ambtshalve doorgehaald wegens niet-neerlegging van jaarrekeningen. De laatste neerlegging dateerde immers van 1987.

ARI was een bvba met de volgende hoofdactiviteit:

"Vervaardiging van elektrische signaalapparatuur, veiligheids-, controle- en regelapparatuur voor verkeerswegen, spoor- en tramwegen, waterwegen, havens en vliegvelden."

Verder heeft men het ook over Jacques Grauls (later vermoord in Paraguay) die medewerker van ARI zou geweest zijn. Trojan beweerde dat Verdeyen sprak over een zekere Grauls, zijnde kabinetschef. op buitenlandse zaken. Dat klopt niet, dat was niet Jacques maar Jan (senior of junior, dit laatste ben ik vergeten).

Er kan eventueel opgezocht worden of er een band is tss Jacques en Jan. Is dit het juiste ARI, stonden Bouhouche en Beijer in deze akte.

1,084

(77 replies, posted in Bende Bouhouche-Beijer)

ARI, opgericht op 1 april, was dus letterlijk en figuurlijk een aprilgrap. ARI was een façade die andere activiteiten moest verdoezelen (blijkt ook uit hun winst:/ verliescijfers).

Leo wist het al in 2017:

"Ik beschouw ARI nog steeds als een onofficiële zijtak van de Rijkswacht. Een niche firma die duistere zaakjes opknapt! Als je hun wapenarsenaal, hun klantenbestand, de hulp van de BOB en aard van de medewerkers bekijkt en die vergelijkt met de uiteindelijke winst snap je dat er iets niet klopt!"

Leo, ik denk dat je gelijk hebt gelijk hebt.

1,085

(932 replies, posted in Bende Bouhouche-Beijer)

Dit is een vrij goede tijdslijn van Bouhouche maar natuurlijk niet met exacte data van voor 1974 » Forum (Hij was namelijk van zijn 16e aan het werk.) Het is mij nu pas opgevallen dat hij zijn legerdienst deed bij de Ardeense jagers.

1,086

(12 replies, posted in Andere Personen)

Misschien ja en misschien toch maar aan Bouhouche denken die Van Vliet gebruikte als schuilnaam. In 1974 werd hij toegelaten tot de school voor onderofficieren en begon zijn loopbaan bij de rijkswacht. In 1977 werd hij ingelijfd bij de drugsafdeling van de Brusselse bewakings- en opsporingsbrigade (BOB). Voor 1974 werkte Bouhouche een aantal maanden voor Edmont Bajart van Veeweyde (7 of 9 vrienden van deze laatste werden gedood, bijnaam Le Racketteur!?)

Heeft er trouwens iemand de exacte tijdslijn ivm Bouhouche?

1,087

(135 replies, posted in Hypotheses)

Kort en bondig dit keer. Ik kan die feiten niet linken aan bijvoorbeeld overvallen in warenhuizen /bomexplosies CCC.

Ja ja, ik weet het, de linken zijn de wapens en de wagens. We zijn met zijn allen in die opgezette val gelopen. De feiten die jij opnoemt zijn m.a.w. voor mij een soort van dwaalsporen. Hoogstens afrekeningen.

De Bende van Nijvel as such bestaat niet.

1,088

(118 replies, posted in Politiek & Business)

Heb je dat ook opgemerkt Alainke? Af en toe bel ik eens met wat forumleden en werd ik er attent op gemaakt dat er weeral zo"n artikel verschenen was na een post. Moest TheGiftFDragon in mij onderdrukken om niet met een totaal van de pot gerukt verhaal af te komen. Maar bon, dit is geen spelletje maar helaas bittere ernst.

1,089

(135 replies, posted in Hypotheses)

TheGiftDragon wrote:

enkel de 'Bende van België' kan 40 jaar lang continuïteit brengen in dit torpederen van het 'recht op de waarheid' en misschien zelfs tot ...

Goed gezegd en geschreven GiftDragon! Zou er alleen nog willen aan toevoegen » YouTube En zet het geluid maar eens keihard. (Ne mench moet af en toe wat ontspannen he) Ieder zijn hobby he X.

En ze namen een ladder en kropen van het dak » Youtube

1,090

(1,250 replies, posted in 1985)

Bwa, da's allemaal niet waar Leo.