1,621

(179 replies, posted in Magistraten)

Hij heeft nochtans onlangs 5 namen gegeven. Vijf sudisten uit Braine (waarvoor heel wat te zeggen valt). Voelde hij het einde naderen?

1,622

(162 replies, posted in Bibliografie)

ludoke, ik weet dat de Luikse politieagent Michel Boomans en de politiecommissaris Pierre Navez van Tilff betrokken waren bij het "neutraliseren" van de mogelijk bezwarende documenten uit het kasteel van Sainval. Maar ik wist niet dat ook Debaets bij het onderzoek betrokken was. Ben je daar zeker van? Wie zeker interessant is, is commandant Maurice-Eugène André:

  • ex-NBCR = protection nucléaire (!), biologique, chimique et radiologique (!) (Belgian Air Force)

  • betrokken bij vorming Latinus (kernfysicus) toen die reserve-officier was bij de ABL

  • affaire Dockers in Zeebrugge (vervoer Amerikaanse basissen in Duitsland)

  • informant in 1988 over affaire Systermans (bom in justitiepaleis Luik in '85), Jean Casters , Luikse extreem-rechts ("le Dare" en de KKK-achtige "Loge de Justice")

  • infiltreerde het FN (volgens Daniël Féret), met voorstel om er een Gladio-achtige structuur te vormen

  • Bloc Wallon

  • bodyguard van guru "le Maltais" in Ecoovie

  • oprichter van de Parti Progressiste belge (PPB) in 1978 en de Parti des Européens progressistes in 1989

Ludoke, weet je of Jean-Marie De Laet (UDB, lokalen Ecoovie, dicht bij VdB en Féret) in verband kan worden gebracht met Alphonse De Laet, dewelke te zoeken is in de sfeer Lhoist/Dumont Wautier/Roels of met Charles De Laet ("Etcom" met Robert Darville in 1984, alsook in "Somarlux" en "Ascendo", naast ene Freddy Bracke. Er is sprake van een Eric Bracke die opdrachtgever was van Robert Darville en Michel Gauthier)?

Graag had ik ook iets meer vernomen over deze bewering: "notaris D'Haenens bezorgde de MicMac Indiaan een adellijke stamboom tot aan Kristus" het doet me denken aan SAC- en CSP-pion Plantard en zijn tempelier-gedoe over de bloedlijn Christus-Merovingers-Habsburgers, die niets minder beweerde dan dat Otto von Habsburg (hij weer! zie AESP en Paneuropa) de rechtmatige erfgenaam van Christus en dus van een Groot-Katholiek-Rooms Rijk zou zijn. OSMTH, SMOTJ, en Maltaridders allerlei als front voor SDECE, SAC, P2, ... (ook in België) een piste die het verdient beter onderzocht te worden.

Dank!

1,623

(140 replies, posted in 1985)

Is er meer info over deze bewaker? Naam, woonplaats, ... en vooral: voor welke bewakingsfirma werkte hij?

Securitas, dus. Waarvan de Belgische tak in 1962 opgericht werd door... André Moyen en waarvan gezegd wordt dat bepaalde personeelslieden tooggangers waren in die fameuze sudistencafé Le 421 in Eigenbrakel. Christian B., ex-leider van de sudisten, werkt ook momenteel nog voor G4S!

1,624

(205 replies, posted in 1985)

Misschien proberen via Facebook? Hij heeft er een profiel.

1,625

(857 replies, posted in 1985)

Zoals met de zo gezegde ruzie op de kermis in Lillois.

1,626

(39 replies, posted in Documentatie)

Interessante link: Bende van Nijvel > Beersel > Jurion > Beelen > Kirschen > Diamant > Atlas

1,627

(39 replies, posted in Documentatie)

Er zit naar alle waarschijnlijkheid een Atlas-achtige organisatie achter de bende Haemers. De contouren ervan zijn zichtbaar in Michel Vander Elst en de (Mossadpion?) dr. Szombat. Anderzijds bestond er ook een WNP/PIO/EIM/SDRA 8-structuur, die o.a. via de lijnen over Cruysmans/VdB/CEPIC en Maurice Lammers bij Haemers uitkomt.

Het blijft echter onduidelijk in hoeverre deze twee structuren elkaar overlapten en wat hun gemeenschappelijke doorsnede was (een subclub van de Cercle de Nations bv.?).

Indien Haemers een Bende-pion was, werd hij dan gestuurd door de maffieuze Atlas-structuur of door de geopolitieke Atlantische zijde? Beiden stonden natuurlijk met elkaar in verband (zie o.a. wapenhandelnetwerken via Rossignol en consoorten) maar iemand moet toch ergens een soort eindverantwoordelijkheid gehad hebben voor de Bende van Nijvel. Wat was het doel: politieke terreur of maffieuze afrekeningen? Beide? En bij welke van de twee structuren sloot Ciolini juist aan? bij de Atlas-nebuleuse (volgens Louvigny werkte Ciolini voor de Mossad) of bij de Atlantische-kant (gezien zijn rol in P2 en Gladio)? wie lijfde de Haemers-boys in? Cruysmans/Dumont of Ciolini?

Maar ik ben het met Walter eens, Iran-Contra, Kirschen, ... hadden meerdere belanghebbers.

OK, maar kan dit bevestigt worden door ander materiaal? Zou interessant zijn.

Bronnen voor de samenwerking tussen Pourtois en Al Ajjaz?

1,630

(35 replies, posted in Andere)

» kbopub.economie.fgov.be