2,121

(133 replies, posted in Andere Personen)

"In haar verhoor zegt Tamara Toumaniantz weet te hebben van contacten tussen haar halfbroer en een Brusselse homofiele advocaat, die zouden zijn doorgegaan tot in 1985."

Een merkwaardig zinnetje waar niet nader op in gegaan wordt. Iemand weet wie de Brusselse advocaat is? Of zou kunnen zijn? Er zijn een aantal verdachte Brusselse advocaten genoemd in de dossiers - misschien is dit een piste? Indien deze advocaat Dumont zou zijn (bekend als homofiel en sexueel frivool) dan begin ik Toumaniantz toch wel heel hard te verdenken. Niemand meer info?

2,122

(21 replies, posted in Politiek & Business)

Blijkbaar is Dumont niet almachtig, hij werd eind juni veroordeeld voor onfrisse praktijken. Weet iemand hier meer over? Er is ook sprake van proxenetisme door E. Neven. Zeer interessant!

"Eh bien qu'il y a un complice. Un certain Erik Neven. Proxénète de profession et condamné à 7 ans ferme à Liège, il part en cavale. Et il trouve refuge au Sénégal, un pays qui n'a pas d'accord d'extradition avec la Belgique."

Zie ondermeer www.actu24.be en www.dhnet.be.

Ik vind dat Dumont trouwens wat meer aandacht verdient gezien zijn opmerkelijke tegenwoordigheid in vele van de dossiers. Deze zin was bvb ook zeer interessant: "Et puis un mois pour avoir été surpris sur le parking du parlement bruxellois dans une voiture, au beau milieu d'une partie fine." De man heeft een bewezen "roze" achtergrond. Hoe zat dit juist?

Op Facebook is de man te vinden (interessant voor het bestuderen van zijn vriendenkring).

2,123

(193 replies, posted in Gladio - Staatsveiligheid)

Ik zie niet waarom punt 4 zou tegenspreken dat het om Nihoul zou kunnen gaan. Wat betreft het organiseren van bezwarende roze activiteiten (met of zonder minderjarigen), lijkt mij dat net iemand die eerder te veel van het goede doet (waar "de realiteit de fictie overtreft"). Als hij inderdaad betrokken zou zijn bij de zaak Van Hees, dan zou dat een voorbeeld zijn van hoe het "uit de hand kan lopen" en hoe er "interventies nodig kunnen zijn" (op niveau van parket). Er zijn nog voorbeelden.

Ik geef toe: het is een wat wilde speculatie maar ik acht ze niet onaanemelijk. Ik geloof veel minder in de piste van een "onbekende buitenlander", hoewel ik dat niet kan uitsluiten. Ik verwacht wel degelijk één van de hoofdrolspelers uit het dossier. De persoon die best aansluit bij de profielschets (en die is toch behoorlijk specifiek: masochistisch, megalomaan, ...) is voor mij Nihoul. Maar ik zie misschien iemand over het hoofd?

2,124

(770 replies, posted in Westland New Post)

Ik volg Ben. Als ik afga op de beschikbare info lijkt WNP me inderdaad eerder een verzameling nutcases te zijn dan een echte machtige en georganiseerde groepering. Wat niet betekent dat de groep niet nuttig kon zijn in de Gladio-type beweging voor bvb het opknappen van vuile werkjes hier en daar. Een kwestie van de kinderen cowboy en indiaan te laten spelen maar, wanneer nodig, vanuit "hogere regionen" hier en daar wat bij te sturen. Maar steeds het kleinere werk. De zware acties kwamen van elders.

2,125

(770 replies, posted in Westland New Post)

Zo zie ik het ook: een versplintering van verscheidene groeperingen, niet noodzakelijk op de hoogte van elkaars actie. Als ik al met een hypothese over de hele zaak moet komen, dan is het zoals ik in het plaatje hierboven aangegeven heb.

De Gladio-strekking die bij zijn activiteiten gebruik maakt, met tussenkomst van de Staatsveiligheid en politiek Rechts, van allerlei semi-criminele bendes, die elk hun eigen dynamiek hebben. In eerste instantie vooral gericht op de Strategie van de Spanning met als doel het shiften naar een anti-linkse, autoritaire politiestaat. Maar al gauw komt er dan van alles bij kijken: de politieke pionen à la VdB die zich wentelen in hun eigen vet, machtspelletjes, excessen, ...

2,126

(20 replies, posted in Organisaties)

Natuurlijk biggus dickus, versta me niet verkeerd: mijn opmerking was helemaal niet aan jouw adres gericht. Ik ben overigens van mening dat het wel degelijk nuttig was om dit bericht van Dussart hier te plaatsen (het forum dient inderdaad zijn brede kijk te behouden). En hoewel ik het geen geloofwaardige piste vind, het is wel degelijk een piste. Vandaar ook mijn reactie.

Ik wil trouwens best wel geloof hechten aan het feit dat bepaalde betrokken figuren tot Opus Dei behoren, ben er zelfs van overtuigd. Maar dat betekent niet dat Opus Dei de stuwende kracht achter het Grote Plan hoeft te zijn. Het is eerder een gevolg van het feit dat Opus Dei nu eenmaal dicht bij bepaalde ultraconservatieve, anti-communistische kringen staat.

2,127

(193 replies, posted in Gladio - Staatsveiligheid)

Dan vergat ik nog dat Nihoul gewerkt heeft als informant voor de Rijkswacht. Zijn er ook indicaties dat hij diensten verleende aan de Staatsveiligheid? Dat zou mooi in dit plaatje passen.

2,128

(193 replies, posted in Gladio - Staatsveiligheid)

Beste Ben, het is een hypothese natuurlijk, niets meer. Bewijzen zijn er helemaal niet en de indicaties zijn verre van duidelijk. Maar toch. Ik heb niet het gevoel (voor zover gevoel een goeie leermeester is) dat het om een minder bekende tot onbekende buitenlander gaat hier. Daarvoor is het dossier "te omvangrijk" en de bezorgdheid van de Staatsveiligheid te groot en dus te belangrijk voor België.

Het feit dat de Fransen er van op de hoogte zijn hoeft niet noodzakelijk te wijzen op het buitenland, het lijkt me niet abnormaal dat er bepaalde grensoverschrijdende belangen mee gemoeid zijn maar dat de kern van de zaak in België te zoeken is. Ik vind het niet onrealistisch dat de Fransen zich zouden gaan interesseren voor Nihoul, gezien de omvang van zijn actieradius (genoeg om een "omvangrijk dossier" over te schrijven overigens - het betreft de periode waarin Nihoul genoemd wordt in de zaak Van Hees en Dellaert en dat hij niet weg te denken is uit de "roze" hot spots van Brussel - alleen al zijn vele fraudedossiers).

Mijn kennis over Cryns is te beperkt en het lijkt me onwaarschijnlijk dat Dumont (hoewel tot over zijn oren in de zaak zit) Mr. X zou kunnen zijn. Maar Nihoul ... "Omkoopbaarheid en amoraliteit"? Overduidelijk. "Onvoorzichtigheid"? Jawel. "De realiteit overtreft de fictie". Als men de X-dossier mag geloven, inderdaad. "Meer dan voldoende om elk redelijk mens in het gareel te houden." Zijn rol in roze chantage kan wijzen op het in gareel houden. "Moeilijk in toom te houden." Juist. "Gestoord." Tja. "Onvoorspelbaar en inconsequent." Behoorlijk. "Egocentrisch en megalomythomaan." Overduidelijk. "Zonder enige twijfel masochist." Gezien zijn aanwezigheid in kinky clubs.

"Er zullen te allen kante interventies nodig zijn om hem te grote problemen te besparen. Naar het schijnt is het nu al goed uit de hand aan het lopen." Zie maar welke stunts er allemaal nodig waren bij het losbreken van de zaak Dutroux. En als laatste het betreft een "nébuleusedie" waar Raes van wakker ligt. Dus een Belgische. Gezien de impact van Mr. X (zwaar dossier, realiteit die fictie overtreft) en gezien alle nébuleuse kernen van België in de zaak Nijvel/Dutroux/CEPIC/roze balletten/... genoemd worden kan het haast niet anders dan dat de naam ergens op deze site moet staan. Of op mijn grafisch overzicht » mapper.nndb.com

Ik vind het een bijzonder interessante brief.

2,129

(20 replies, posted in Organisaties)

Opus Dei. Ach ja, er zullen wel een paar verbanden zijn hier en daar. Maar dan komt het al snel bij de Illumunati, Skulls&Bones en de hele santaboetiek uit en voor je het weet zitten er alleen maar geflipte new agers op het dossier op zoek naar kleine grijze wezens. Ik zou alle info die de kant van het grote internationale complot uitgaat met een grote korrel zout nemen. Achter de schermen heeft men niets liever dan dat het hele dossier belachelijk kan worden gemaakt en toegeschreven kan worden aan de hersenspinsels van een paar gekken (zoals het geval was met de X-dossiers).

2,130

(32 replies, posted in Onderzoekspistes)

Beste Koen, ik vrees dat het daarvoor nog wat te preliminair is - bovendien: er staan een aantal links in vet die ik persoonlijk ofwel waarschijnlijk ofwel zeer interessant vind (bvb de info van swansongunsung omtrent Noel en het dossier Toussain). dat maakt dat het een subjectieve interpretatie is en het misschien dus geen goed idee is om het schema als directe link te plaatsen. ik ben natuurlijk wel blij met de interesse en ik luister graag naar tips over de relevantie van bepaalde links.

Het zou bv. interessant zijn mocht ik het wachtwoord aan iedereen op de site verspreiden zodat we er samen kunnen aan werken maar dan vrees ik dat het te chaotisch wordt en dat er eventueel personen met slechte bedoelingen zouden kunnen gaan saboteren. Het schema heeft mij alvast geholpen met een aantal dingen duidelijker in te zien: netwerkverdichtingen rond bepaalde personen, aaneensluiten van bepaalde dossiers, ... Er liggen geen bewijzen in vast maar een aantal patronen komen naar voor. Zo duidelijk dat er geen sprake meer kan zijn van toeval.