261

(309 replies, posted in 1985)

Gespot om 18:45 in le bois de la Houssière (juist vóór de moordende overval van de Delhaize in Aalst): een ploeg van de BOB van Nijvel, waarvan één persoon met krulhaar en drager van een metaaldetector... Wat gaat Eddy Vos nog allemaal uit zijn hoed toveren? En Eddy Vos is er ZEKER van dat de killer gedood werd in Aalst door de .38 kogels van de Smith & Wesson van Eddy Nevens. Is er iemand op dit forum die deze stelling kan beamen?

262

(406 replies, posted in Plaatsen)

Dank voor het publiceren van deze PV Ben!

263

(49 replies, posted in Roze Balletten)

Lees de tekst (in cursief) onder het nieuwsbericht » pnws.be

264

(406 replies, posted in Plaatsen)

» hoeilaart.weleer.be/eikenlaan-36/

265

(323 replies, posted in Algemeen)

In het nieuws van VTM van 13:00 gehoord (Dirk M.). Hieronder het artikel in HLN dat heel duidelijk over Dirk Merckx gaat.

» www.hln.be

"Onze redactie benoemt in de regel geen magistraten. Uitzonderlijk doen we dat wel omdat de man niet onbesproken is en eerder uitgebreid publiek in de pers kwam. Bovendien gaat het hier om een zwaarwichtige, publieke zaak - een dodelijke aanslag en een ontslag van een minister - waardoor er een groot en dominant maatschappelijk belang is."

De tekst hierboven staat in het krantenartikel van HLN dat ik hierboven aanstipte.

266

(323 replies, posted in Algemeen)

Dirk Merckx is de blunderende magistraat die niets deed met het uitleveringsverzoek uitgaande van Tunesië aangaande Abdesalem Lasoued.

267

(51 replies, posted in Andere Personen)

Hier rechts naast Alain Delon: foto in Nantes, 27/06/1994 » www.gettyimages.fr

268

(51 replies, posted in Andere Personen)

Ben: De foto van Jacques Laffaille die je gisteren om 20:55 gepost hebt, is dat wel degelijk Jacques Laffaille? Ik vind niet veel gelijkenis met zijn foto hieronder... De man in het midden op de foto is Jacques Laffaille.

» www.ladepeche.fr

269

(513 replies, posted in Onderzoeksdaden)

Volledig akkoord met u fenix.

270

(7 replies, posted in Magistraten)

Guy Wézel, toenmalige onderzoeksrechter in Nijvel, kreeg deze heel zware moordzaak van 17 september 1983 opeens op zijn nek. Hij was een civilist, geen penalist op dat moment. Hij had dus tot dan enkel burgerlijke zaken behandeld, nog nooit strafzaken. Aan zo iemand werd het strafonderzoek toebedeeld. Enige tijd daarna werd hij gepromoveerd tot raadsheer in het hof van beroep te Brussel (weeral een gepromoveerde magistraat).

Als raadsheer in het hof van beroep te Brussel werd hij in dit hof ook aangewezen om als voorzitter te zetelen in de zaak Patrick Haemers in het Assisenhof van Brussel. Ook hier blunderde hij. Hij werd van de zaak weggehaald (incident met een journalist). Maar dat zullen de meesten op dit forum wel weten waarschijnlijk ...