Gestolen pillen bij Bios zijn wel interessant om te smokkelen naar eender welk land, want gratis koopwaar.
You are not logged in. Please login or register.
Bende van Nijvel → Posts by stiletto
Gestolen pillen bij Bios zijn wel interessant om te smokkelen naar eender welk land, want gratis koopwaar.
Naar alle waarschijnlijkheid zijn de capsules afkomstig uit een clandestien laboratorium in België, dat over een zeer goede uitrusting moet beschikken.
Heeft dit een link met Jules Montel, Paul Cams of de NV BIOS?
Stond op hun debut single, Spectators of Life, released by WEA in 1979.
Wat ik mij ook afvraag, werden er op die achterbank geen vingerafdrukken gevonden aangezien ze manueel uit die auto is gehaald? Of staat het vast dat de daders handschoenen droegen? Tevens is het misschien mogelijk om ander DNA materiaal te vinden dan enkel het hondenhaar, of is dit niet meer mogelijk nu?
Als dit ook maar enigszins (een stuk van de) waarheid zou zijn (en bewijsbaar is) dan los je 2 dossiers tegelijk op.
Op een steenworp afstand van de Paul Spaakstraat.
Wat vanaf de Lesbroussartstraat 52 tot het begin van de Paul Spaakstraat op een 245m afstand neerkomt, mag dan wat ver zijn voor Etienne zijn steenworp, voor een goede schutter is deze boogscheut geen enkel probleem. ![]()
Zijn facebook staat wel op naam van Vaid Reka.
JC. H. blijkt overleden in 2016 volgens het tueries-forum ... Iemand die er een volledige naam op kan plakken?
Klopt, dat waren toch prins Albert en Paola die incognito wel meerdere keren een mis bijwoonden.
Bende van Nijvel → Posts by stiletto
Powered by PunBB, supported by Informer Technologies, Inc.