1

(16 replies, posted in Wagens)

Het was type C zonder turbo

2

(12 replies, posted in 1980-1989)

Vlak voor de overval in Aalst zochten ze één van de riot guns RG1 of RG2, en ik denk dat men toen dacht dat deze werd gebruikt bij deze caféruzie. Ze waren toen actief op zoek naar die één van die riot guns. Volgens mij in de maand oktober.

3

(572 replies, posted in Bende Bouhouche-Beijer)

Misschien wou men Bouhouche testen om te zien of hij kon zwijgen of niet? Stel dat Mendez een wapen heeft dat een aanwijzing is naar wat er ergens zich heeft afgespeeld. bv 18u40. Stel dat Mendez dan wil zien of Bouhouche kan zwijgen of niet, en blijkbaar heeft hij ingebroken. Maw in die wereld kan je dan niet verder doen met iemand als Bouhouche. Er speelde ook een achtergrond voor beide personen die misschien niet anders dan kon leiden naar het resultaat van de afloop.

4

(38 replies, posted in Bende Farcy)

Synchroniseren van diensten bv Ɓic en scie, misschien is daar iets misgelopen.

5

(875 replies, posted in 1985)

Er wordt hier beweerd dat Finné niet al lang dood was aan de hand van een autopsie rapport (sleutels in de hand, en lijk omgedraaid) Welnu dat is de tip die het oplost. Volgens de maanstand van toen kan dit niet als de graviteit bepaald hoe iemand op de grond valt (gesleept uit een koffer, neergeknald, opgevangen en neergelegd,... in de fysica is dat allemaal onderhevig aan de graviteit) Dermee dat dit rapport niet correct is. Verder wil ik er mij niet meer mee moeien, de rest is automatisch bullshit en het hangt me de keel uit na 41 jaar altijd te moeten blijven omgaan met dergelijke leugen. Ik hoef het geld niet van de oplossing.

6

(86 replies, posted in Andere Personen)

Tja hij heeft ne snor, Usuwiel had ook ne snor, daarom is er nog niet echt een verband.

Volgens mij zoekt men beter verbanden tussen die porsche en bv zijn klanten. Bv. zijn die politie-Porsches die niet werden ingezet te Overijse bv. in zijn garage gepasseerd? Of dat wapen, heeft hij in schietclubs geweest? Is er een verband tussen de opdrachtgever en bv. luxewagens. Dan kijk ik naar de Pontiac-moord, de Saab turbo, de BMW in Lokeren,... hij heeft wel in een bende gezeten maar die gaan niet een Colruyt overvallen met een knuppel of naar Maubeuge rijden zonder remorque. Garagisten zijn slepers, ze hebben altijd hun gerief mee en een schoon vrouw. Maw waar zat die en wie zat die dan evt op te vrijen. De rest lijkt me voor insiders.

7

(25 replies, posted in 1980-1989)

Licata Pietro is andere koek, Mendez is "internationaal" niveau, Pasquale Licata is dat niet terwijl Pietro dat ook is, P2, paus, Banco d'Italia, koersmanipulaties op de Dow Jones, wapendeals in Zuid-Amerika, Paraguay, Bultot, heroïne, Leon François, de enige "vijand" ontbreekt nog die iedereen zwart maakt zonder reden ter bescherming van ...

8

(16 replies, posted in Hypotheses)

Verstappen had familie in de rangen die met de bende te maken hadden, hij wist van fraude met bv cheques, men kan bv inkopen doen met ongedekte cheques en dan zelf naar een hoerekot gaan op kosten van die cheques uitvaardiger. Zo ontstaat een fraude en is die hoer bv de dupe als ze bij de bank gaat innen (want die cheque is niet gedekt en evt gestolen) dat is bv maar een truuk van de zovele. Waarschijnlijk had ie ook iets met Angelou zijn dood te maken. Kgb, communisten, linksgezinden, dat is voor insiders.

9

(52 replies, posted in Hypotheses)

De piste zit kwa kader (flowchart) ok ineen, echter in maubeuge zochten ze een pallet theezakjes, en schiten ze met scherp met een revolver. Dat lijken me geen testfases maar eerder kennis met anderzijds onhandige harries als het gaat om in te schatten. Nadien is in hun operandi niet echt een progressie op alle gebied te vinden enkel op vlak van "info" en slachtoffers. Anderzijds is hun auto keuze niet logisch, ze gebruiken nooit een jeep bv, of ze gebruiken een gulmiknuppel en een bijl. De logica is er niet, het is een jungle en de ene fase is er dit ter beschikking de andere fase dat, men valt terug op een paar taktieken en waarschijnlijk info van een informant. Mendez had in feite wapens genoeg, maar die gebruiken ze niet, ze stelen in erpe mere wapens die ze ook niet gebruiken. Waarom bv veranderen als je al eens een goede overval hebt uitgevoerd, was het dan altijd op het randeke? Ik bedoel maar was de ene colruyt of proxy delhaize of hypercarrefour een leuker doel ofzo? Hoeveel zat er in de kassa? Wisten ze dit en waarom zo simpel erop af gaan en dan je in de problemen steken bv. Ik freewheel maar want smijt je een ruit in en neem je de kluis met 4 man mee is misschien nog grappiger. Fantasie is niet iedereen gegeven blijkbaar.

10

(25 replies, posted in 1980-1989)

Mendez is vermoord omwille van gokschulden, misschien wou Bultot zijn arsenaal naar Libië opsturen.