You are not logged in. Please login or register.
Active topics Unanswered topics
Contact
Heeft u een vraag of informatie over de Bende van Nijvel? Contacteer ons via »
info@bendevannijvel.com
Search options (Page 2 of 4)
Bonkoffsky zou aan zijn broer gezegd hebben dat hij bij de Bende was geweest. De media hebben hier 'de Reus' van gemaakt. Een half jaar na de melding in Charleroi is er een onderzoek gedaan. De uitkomst hiervan was dus: "Bonkoffsky was niet de Reus." De woordvoerder van het parket heeft dus NIET gezegd dat hij NIET bij de Bende was. Twee ontkenningen neutraliseren elkaar. (Ja, twee nonnen heffen elkaar op.) Dus de boodschap van het parket was dat hij bij de Bende was maar niet de Reus.
Na 40 jaar onderzoek zonder resultaten heb ik de indruk dat de schuldigen niet 'ontmaskerd' mogen worden. De weigering om dit DNA te onderzoeken zou erop kunnen wijzen dat dit een ongewenste voltreffer zou kunnen opleveren..
Bossi wrote:Onbegrijpelijk dat tijdens een lopend gerechtelijk onderzoek, het dossier al enige tijd is vrijgegeven en kopie van het dossier kon bekomen worden door de belanghebbende partijen in de zaak.
Misschien omdat het dossier toch al zodanig 'uitgekuist' en 'aangepast' is dat het toch niet veel schade meer kan toebrengen aan de echte schuldigen?
Inderdaad, Spectator. En dat in combinatie met getuigen die achteraf in het bos een man naast een auto zien liggen...
Proficiat met uw optreden in deze podcast, Ben. Nu heb ik ook uw aangename stem eens kunnen ervaren. Wat de foto betreft: ik veronderstel dat u de baardige man zonder muts bent bij de overhandiging van het kunstwerk.
Welkom Milan1985. Ik denk dat de zeelieden van de Zwitserse Marine niet de daders waren.
Maar het antwoord op de eenvoudige vraag wat wij denken is te lezen in de ontelbare posts van dit forum.
Kerstmis staat voor de deur. Het jaar 2023 eveneens. Het lijkt alsof er geen nieuwe elementen zijn opgedoken die een rechtszaak mogelijk maken. Zou het onderzoek al afgesloten zijn?
Dank voor het speurwerk Tiens en MiguelJW.
MiguelJW wrote:Maar dat wapen had geen kolf.
Uit welke bron komt dat?
Posts found: 11 to 20 of 39