De duikers ontdekten wel een tweeloop met afgezaagde loop en kolf
Dat doet mij denken aan het wapen waarmee de kleine David Van de Steen bijna is doodgeschoten.
You are not logged in. Please login or register.
Bende van Nijvel → Posts by Maigret
De duikers ontdekten wel een tweeloop met afgezaagde loop en kolf
Dat doet mij denken aan het wapen waarmee de kleine David Van de Steen bijna is doodgeschoten.
Alleen de Burgerlijke Partijen en verdachten hebben inzage in het dossier. Het onderzoek vanaf 2018 tot op heden moet nog vrijgegeven worden. Vandaar dat het gelogen is dat men probeerde te doen geloven dat met informatie en tips niets gebeurde sinds 2018.
Wanneer en onder welke voorwaarden zouden historici en wetenschappers dit dossier dan ooit kunnen gaan bestuderen?
We rijden dezelfde trein fenix , trek aub niet aan de noodrem ! Samen uit , samen thuis !
Je oldtimer .
Prachtige beeldspraak.
Ik zou zelfs durven zeggen:
"We zitten in dezelfde Golf GTI
en, Fenix, al schelden bendeleden Hilde uit voor onkundig en dementerend
we gaan ze geen vrij spel geven!
Commissaris M.
Het is inderdaad verblindend duidelijk dat de waarheid niet mag geweten worden.
Volgens Douglas De Coninck zou Eric Van Duyse gezegd hebben: "indien ... zullen we het onderzoek moeten stoppen en het dossier sluiten." Als dit doorgaat (en ik vermoed van wel) zal dit dan geen opportuniteiten scheppen voor de forum-speurders en (anderen) om in het echte dossier te gaan kijken?
Als het onderzoek wordt stopgezet, is het dan niet zo dat het dossier door iedereen ingezien kan worden?
Een oud spreekwoord zegt: "Je mag een gekregen paard niet in de bek kijken." (Grapje.)
Hopelijk bekent er nog eens iemand op zijn sterfbed. Dan kan er weer een kleine opflakkering komen.
Ik vrees dat je gelijk hebt, Leo.
Beste David, wij kennen elkaar natuurlijk niet persoonlijk maar ik heb al veel gelezen over u en van u. Daarom wens ik dat u weer spoedig de oude zult zijn en dat u kunt verder gaan met uw moedige speurtocht.
Bende van Nijvel → Posts by Maigret
Powered by PunBB, supported by Informer Technologies, Inc.