Leg nu aub de verklaring van Vernaillen eens naast de verklaring van Eyskens op tv. Vernaillen deed nog een andere onthulling. Begin jaren tachtig leerde hij een mijnheer Finné kennen. Die had geruchten opgevangen over een complot binnen de rijkswacht om een staatsgreep te plegen. Finné noemde de namen van verscheidene hoge rijkswachtofficieren en van een minister.
Ik herinner mij een interview van Mark Eyskens met de VRT waarin deze verklaarde dat hij was benaderd door hoge ambtenaren en leden van de veiligheidsdiensten met het voorstel na een door hen gepleegde staatsgreep de leiding van het land op zich te nemen. Beide heren, niet van de minsten, hebben publieke verklaringen afgelegd en geen haan die er naar kraait. Zelfs de mensen op het forum geven er geen reactie op.
VRT, onderzoeksjournalisten, justitie, doe uw job aub. Ik heb er echt geen tijd voor maar lees dat bijvoorbeeld Bossi al een zeer goede aanzet gegeven heeft. Kunnen jullie beide verklaringen nog eens goed bestuderen en kan er dan geen open brief geschreven worden van forumleden die naar kranten en tv gaat. Ik bedenk maar wat op enkele minuten maar ben eigenlijk verbijsterd dat iedereen hier zomaar over leest.
Ik herhaal nog eens: Eyskens bevestigde Vernaillen dus ...
Verifieer al mijn berichten en welke reactie ik bekwam toen ik het woord staatsgreep neerpende. Ons informatie komt niet van de pers. Het woord staatsgreep kwam vanuit verschillende richtingen. De heer Vernaillen vernam deze info van de heer Finé o.a.. Terloops bracht de heer Vernaillen het ter kennis binnen de onderzoekscommissie.
Voor het overige heeft het Meerdaelbos en het voorstel tot het overhandigen en vernietigen van een dossier geen enkele binding met verkiezingen zoals men hier nu pleegt uit te drukken. Integendeel zelfs. Ik baseer mij op de feiten tussen januari 1984 en 24 april 1984. Dewelke trouwens het voorwerp uitmaakte van een verhoor door de onderzoekscommissie van de heer Louis Michel.
Het aanbieden van 20.000.000 bfr tot het overhandigen en vernietigen van een dossier is niet zonder ernstige geldige redenen.
Ik heb er echt geen tijd voor maar lees dat bijvoorbeeld Bossi al een zeer goede aanzet gegeven heeft. Kunnen jullie beide verklaringen nog eens goed bestuderen en kan er dan geen open brief geschreven worden van forumleden die naar kranten en tv gaat.
Mocht ik in eerste instantie een brief schrijven zal het gericht zijn aan de Voorzitter bij het Hof van Cassatie.
Wat niet weg neemt dat wij eventueel graag verder willen onderzoeken op welke wijze wij in samenwerking met andere forumgebruikers onze medewerking kunnen verlenen.